• Kalenda regata 2023

Bambi Ep 2011 1280

Završena je regata Svjetskog kupa u francuskom Hyeresu. Od Labudovih predstavnika današnji medal race jedrio je Ivan Kljaković Gašpić i odličnim drugim mjestom završio regatu kao peti. Drugi hrvatski predstavnik u ovoj klasi Milan Vujasinović iz JK Splita regatu je završio na šestom mjestu.
Napomenimo da je u Laser Standardu Daniel Mihelić završio 29., u Laser Radialu Tina Mihelić 20. Naši jedriličari vraćaju se nazad u Split na Split Olympic Sailing Week. Želimo im sretan put kući.
Ukupni rezultati

U nastavku pročitajte Bambijevu izjavu nakon današnje regate:

Europsko prvenstvo doma jedan je od glavnih ciljeva ove sezone, sve ono što sam jedrio dosad u 2015. bila je priprema za Split. U Splitu smo već često jedrili velike regate, osvajao sam tu već medalje, što je cilj i ovoga puta. Dobro jedrim, sitnice su u pitanju koje kao i uvijek treba dotjerati, ali bit ću apsolutno spreman za EP. Drago mi je da ćemo flotu opet ugostiti kod nas.