Luka OI2017

Nažalost po naše natjecatelje u klasi Finn dan nije dobro završio. U posljednjem jedrenju prije polufinala obojica naših predstavnika su završila na nešto slabijim pozicijama i time se nisu kvalificirali u polufinale na Europskom prvenstvu. 10. plov Nenad Bugarin je zvaršio na 31. mjestu što mu je u konačnici donijelo plasman na 11. mjesto, a Josip Olujić je ukupno 13., danas 27. Europski prvak postao je Jonathan Lobert iz Francuske, a najbolje plasirani predstavnik Hrvatske je Milan Vujasinović na 7. mjestu.
Također i klasa RSX završila je sa jedrenjem. Luka Mratović je 70. kod muških seinora, Roko Hrvoj 78. kod muških juniora, a Palma Čargo 19. kod cura juniora. Od Hrvata još je nastupio i Toma Stipanović i regatu završio na 103. mjestu muških seniora.