83. MRDUJSKA REGATA

Overall

Sailed: 2, Discards: 1, To count: 1, Entries: 185, Scoring system: Appendix A
Rank Startni broj Broj na jedru Skupina Jedrilica Kormilar Klub Pomoćni cilj Mrduja 83. Mrdujska regata
1st 153 CRO 2007 Maxi Shining-umago maxi Željko Perović Fiandara 1975 Umag (11:48:42) 13:21:30
2nd 1 CRO 6789 Maxi Marina Kaštela Berket Josip J.K.Marina Kaštela (12:01:22) 13:30:00
3rd 96 CRO 3732 0 BareV Mirko Fatović J.K.Labud (11:59:15) 13:38:34
4th 3 CRO-40 1 Ola Toni Bulaja J.K.Marina Kaštela (11:58:27) 13:47:47
5th 8 CRO 1888 0 Polet 5.0 Nikola Dešković J.K.Labud (12:05:39) 13:53:15
6th 16 CRO 4311 0 Barba Branko Filip Zoričić J.K.Labud (12:06:30) 13:55:15
7th 62 CRO 2436 3 Full Pelt Ante Antunović J.K.Split (11:53:15) 13:57:09
8th 119 CRO 11111 4 Fatamorgana 2 Mate Arapov J.K.Mornar (11:54:34) 13:57:16
9th 152 CRO 6482 2 Gringo 2 Robert Sandalić J.K.Uskok (12:06:11) 14:00:05
10th 154 CRO 1624 1 Janska X Toni Smerdelj J.K.Labud (12:09:54) 14:05:10
11th 140 1799 1 Orion Ivan Kuret J.K.Labud (12:15:42) 14:07:21
12th 69   2 Mareus Krešimir đakulović J.K.Špinut (12:11:29) 14:07:53
13th 85 CRO 1234 2 Croatel One Tito Barač J.K.Labud (12:15:29) 14:10:00
14th 31 CRO 1085 2 Coral II Marijan Susko J.K.Špinut (12:12:00) 14:16:33
15th 188 191 4 Ultra figaro Minski Fabris J.K.Labud (12:08:44) 14:18:07
16th 79 CRO 1704 5 Adrion Prvenko Bušelić J.K.Bura (12:06:04) 14:18:44
17th 130   Maxi Loma Vicko Ozretić J.K.Zenta (12:20:14) 14:25:45
18th 198 CRO 1213 2 Sail la vie Darko Smrkinić J.K.Uskok (12:14:06) 14:26:29
19th 19 CRO 1656 4 One Lea Kuret J.K.Labud (12:15:01) 14:26:36
20th 109   1 Eko-eko Ivo Hajduk J.K.Strožanac (12:12:42) 14:29:30
21st 90 CRO 7774 3 Elanka 2 Mario Hrvoj J.K.Zenta (12:15:11) 14:30:00
22nd 20 CRO 403 2 Luna Željko Kuzmanić J.K.Labud (12:17:20) 14:31:00
23rd 167 CRO 1796 2 Bare Lovre Perhat J.K.Mornar (12:23:45) 14:31:50
24th 53 595 3 Viga Vedran Ujevic J.K.Split (12:09:24) 14:32:10
25th 193 CRO 1016 6 Mozak Marko Matić J.K.Trogir (11:59:35) 14:32:25
26th 38 CRO 431 3 Lady x Ante Mlikota J.K.Labud (12:14:25) 14:33:15
27th 58 CRO 1024 2 Polet 4 Žarko Dešković J.K. Labud (12:13:18) 14:34:15
28th 135 CRO 412 5 Lero Ivo Kvestić J.K.Orsan (12:03:33) 14:34:30
29th 174 CRO 1934 5 Misttery Slavko Milinković J.K.Bura (12:14:24) 14:35:30
30th 50 CRO 1111 3 Nemir V Branko Širola J.K.Labud (12:14:35) 14:42:28
31st 142 CRO 196 2 Dustom Duško Tomić J.K.Uskok (12:20:25) 14:45:40
32nd 44 CRO 1475 2 Andresko Davor Šegvić J.K.Labud (12:22:34) 14:46:35
33rd 146 CRO 2772 4 Angelo Rosso Milos Radonjić J.K. Jovo Dabović (12:03:10) 14:46:37
34th 43   4 Lethe v Niko Jerković J.K.Labud (12:20:02) 14:46:55
35th 160 CRO 1038 10 Silvana Darko Prižmić J.K.Peliška jedra (12:17:06) 14:52:15
36th 191 CRO 11 0 Balena Željko Jerkov J.K.Labud (12:22:14) 14:53:30
37th 121 CRO 475 10 Blue Zvonimir Bečić J.K.Mornar (12:19:07) 14:53:52
38th 127   0 Kraljica Jelena Vatroslav Carev HRM (12:16:44) 14:54:15
39th 97 CRO 2020 4 Santiago Albert Šalov J.K.Split (12:23:23) 14:56:12
40th 89 CRO 1580 4 Orion II Vlado Kaliterna J.K.Split (12:25:02) 14:57:10
41st 42   9 Sinbad Tomislav Bašić J.K. Labud (12:12:25) 14:59:08
42nd 136 CRO 242 4 Južni vjetar Triton Jadran Gamulin J.K.Orsan (12:04:14) 15:00:25
43rd 145 CRO 1542 4 Petka Srđ Jakšić J.K.Orsan (12:23:55) 15:02:13
44th 196 CRO 199 4 Mursa 2 Tihomir Stričević J.K.Špinut (12:20:00) 15:02:27
45th 170 Z-57 1 Ansi IV Ranko Širola Žal Betina (12:33:13) 15:02:51
46th 180 SLO 305 6 Arne Marko Zuban Oropila NK (12:17:38) 15:08:32
47th 189 CRO 1775 7 Roza Dragan Urlić J.K.Bura (12:29:04) 15:11:34
48th 143 31415 5 Arhimed Lovre Peović J.K.Orsan (12:35:30) 15:11:45
49th 82 885 10 Stella Leo Jeričević J.K.Split (12:23:33) 15:12:35
50th 163 CRO 1713 10 Trinajstica Mirko Zule J.K.Labud (12:24:55) 15:14:58
51st 168 CRO 363 10 Ramina pomorstvo Kalista Delić J.K.Labud (12:21:19) 15:18:12
52nd 157 1346 3 Ogota Slaven Fischer J.K.Mornar (12:23:56) 15:20:15
53rd 13 CRO 669 10 Filomena Božidar Radić J.K.Labud (12:25:08) 15:20:35
54th 39 CRO 340 10 Janska II Srđan Ninčević J.K. Labud (12:24:44) 15:22:13
55th 169 CRO 231 4 Mrta n Špirko Koceić J.K.Mornar (12:24:58) 15:23:28
56th 195   3 Roko Filip Kožarić J.K. Primošten (12:30:57) 15:23:30
57th 40 CRO 2000 4 Orion Igor Petrović J.K.Zenta (12:23:07) 15:24:01
58th 178   0 Christina Sandi Louše Oropila NK (12:27:09) 15:24:32
59th 35 CRO 1541 5 Iva III Ivanko Pavličević J.K.Zenta (12:19:50) 15:28:21
60th 34 CRO 909 4 For gas Damir Dominovic J.K.Zenta (12:24:10) 15:32:48
61st 164 CRO 2432 5 Lenoba Jesenko Kravarović J.K.Orsan (12:20:54) 15:32:55
62nd 151 CRO 1022 8 Sinister rouge Josip Jerolimov J.K.Uskok (12:20:01) 15:33:02
63rd 99 7 11 Peti Marko Tadinac J.K.Špinut (12:31:37) 15:34:17
64th 183 B49 0 Matejuška Mladen Antunović J.K.Labud (12:25:46) 15:43:23
65th 173 222 11 Divna Boris Sardelić J.K.Špinut (12:38:17) 15:44:16
66th 156 X-11 3 Marioli Paviša Rožić J.K.Ciovo (12:37:07) 15:45:21
67th 94 CRO 1532 2 Bolero Milan Bušić J.K.Giričić (12:21:24) 15:46:02
68th 12 CRO 460 11 Alan Nenad Dobrić J.K.Labud (12:31:38) 15:46:37
69th 131 CRO 1595 1 Anja Marija III Marijan Antun Kostrenčić J.K.Split (12:21:38) 15:47:20
70th 25 CRO 520 3 Stella Polaris Tonči Marin Rosandic J.K.Labud (12:27:37) 15:48:08
71st 66 CRO 132 0 Ultra Vela Ron Weisel   (12:26:41) 15:50:10
72nd 24 CRO 1622 6 Malo sunce Zdravko Šabić P.Š.U. Peliška jedra (12:22:06) 15:51:21
73rd 177 CRO 1385 6 First love Darko Bravić J.K.Split (12:33:44) 15:51:42
74th 10 CRO 762 2 Adio pameti Želimir Vego J.K. Labud (12:32:06) 15:52:38
75th 144 CRO 1968 9 For gas 1 Darko Orlandini J.K.Špinut (12:41:16) 15:53:42
76th 92 1555 2 Guru Ivan Vulić J.K.Labud (12:30:35) 15:54:02
77th 87 CRO 302 5 Joli Dražen Tvrdić J.K.Split (12:34:03) 15:55:32
78th 32 A3 8 Peleg v Žarko Grisogono J.K.Labud (12:36:10) 15:55:42
79th 95 116 11 Vinto Vinko Maroević J.K.Split (12:38:57) 15:55:55
80th 83 CRO 722 10 Maja Nikša Matulić J.K.Postira (12:32:20) 16:01:05
81st 200   3 B&B Sandro Polić J.K. Biograd (12:28:10) 16:01:35
82nd 65 12 10 Pippo Goran Dean J.K.Špinut (12:29:50) 16:02:08
83rd 45 1125 4 Tiha Darko Škarpa J.K.Labud (12:26:34) 16:03:10
84th 23 CRO 488 10 Strilac Damir Kraljevic J.K.Labud (12:41:27) 16:06:13
85th 102 CRO 141 12 Jadran Marko Bakašun J.K.Labud (12:37:02) 16:06:39
86th 148   11 Pupa Edo Mađarević J.K.Špinut (12:41:47) 16:11:56
87th 76 B37 2 Sveti Ivan Lovre Tomaš   (12:41:48) 16:12:21
88th 126 1190 4 Dišpet 2 Živoje Krstulović Opara J.K.Zenta (12:27:26) 16:19:35
89th 30 CRO 871 4 Burnica Mislav Zuppa J.K. Labud (12:38:33) 16:21:13
90th 64 162 12 Lutalica Mate Vladović J.K.Labud (12:33:15) 16:22:24
91st 98 CRO 1601 10 Jelena Ivan Dražić Šegrt J.K.Zenta (12:40:56) 16:28:13
92nd 192 2075 11 Vasa III Frane Biočić J.K.Giričić (12:35:57) 16:31:24
93rd 103   5 Bava Mario Tomljanović J.K.Mornar (12:43:15) 16:38:50
94th 86   4 Moj dida Goran Bedalov J.K.Giričić (12:30:46) 16:39:34
95th 84 CRO 664 11 Rumba Željko Čular J.K.Špinut (12:36:33) 16:42:38
96th 51 A 18 13 Seka Duje Dumanic J.K.Labud (12:47:35) 16:44:16
97th 190 1558 4 Morčić 2 Branko Blažević Y.C.Burin (12:52:25) 16:53:41
98th 56 CRO 319 5 Nanar 2 Mate Josipović J.K.Split (12:39:00) 16:59:00
99th 41 CRO 911 6 Mala sirena Tonči Čerina J.K.Labud (12:58:50) 16:59:44
100th 72   11 Bila Tica Tonči Pavlov J.K.Giričić (12:36:41) 17:01:32
101st 55 CRO 2089 11 Anastasia Siniša Bizjak J.K. Spinut (12:36:19) 17:04:21
102nd 181 288 11 Tea Vojko Tudja J.K.Labud (12:37:37) 17:09:12
103rd 139   5 Garbin Neven Majić J.K.Split (12:48:16) 17:10:53
104th 63 CRO 777 9 Irena Roko Muštra J.K.Split (12:41:11) 17:18:50
105th 75 CRO 1546 11 Stratos lll Željko Knezić J.K. Split (12:37:45) 17:31:21
106th 158 1 3 Vemis Edi Marinković J.K.Labud (12:53:32) 17:44:18
107th 17 CRO 1080 5 Đina Sanjin Matošić J.K.Labud (12:15:00) dnf
108th 165 CRO 1950 4 Maluba Marko Kulišić J.K.Uskok (12:20:02) dnf
109th 122 389 4 Tone II Ivo Kovačić J.K.Mornar (12:24:29) dnf
110th 49   2 Mafalada II Ivo Bui J.K.Labud (12:25:32) dnf
111th 171 CRO 1002 6 Barek express Vladimir Eršek J.K.Uskok (12:25:45) dnf
112th 54   5 / Tonči Vulić J.K.Labud (12:29:45) dnf
113th 33 CRO 152 3 Bonboncin Vladimir Bužančić J.K.Labud (12:31:22) dnf
114th 123   10 Pižolot Duje Klarić J.K.Split (12:32:12) dnf
115th 22 CRO 190 3 Arinato Tonko Čapkun J.K.Labud (12:32:46) dnf
116th 18   3 Dida Joko Lovre Zekan J.K.Labud (12:33:12) dnf
117th 46 CRO 146 12 Lenka III Škarpa J.K.Labud (12:34:12) dnf
118th 57 CRO1295 11 Jando Igor Nosil J.K. Labud (12:34:24) dnf
119th 81 CRO 521 2 Mrkinta druga Darko Jajić J.K.Zenta (12:35:23) dnf
120th 141 2073 10 Manu poki II Ivan Mihovilović J.K.Špinut (12:35:40) dnf
121st 80   10 Vagabundo Petar Tudja J.K.Labud (12:36:14) dnf
122nd 133 CRO 900 5 Hudoba 3 Zoran Kusovac Peliška jedra (12:36:32) dnf
123rd 77 CRO 2714 11 Mala sirena Živodar Tomić J.K.Mornar (12:37:51) dnf
124th 60 829 11 Elly Kolja de Grisogono J.K.Labud (12:38:22) dnf
125th 175 A 16 5 Lady Z Leon Pejaković   (12:41:20) dnf
126th 59 CRO 566 11 Jasna Dražen Šupuk JK Zenta (12:43:46) dnf
127th 14   4 Asija Ivan Javorčić J.K.Labud (12:45:17) dnf
128th 71 2076 7 Indira Stanislav Botica J.K.Giričić (12:46:08) dnf
128th 106 575 10 Ljubica Lovre Sirišćević J.K. Zenta (12:46:08) dnf
130th 101 128 12 Saracen Čedo Perić J.K.Labud (12:47:29) dnf
131st 185   11 Rainbow Frane Bebić J.K.Strožanac (12:47:55) dnf
132nd 74   9 Anton Slobodan Gizdić J.K.Spinut (12:48:30) dnf
133rd 124 286 8 El Nino Dubravko Furlan J.K.Zenta (12:48:40) dnf
134th 161   13 Larus Goran Božanić J.K.Labud (12:53:55) dnf
135th 179   11 Zvončica Josip Višić   (12:55:24) dnf
136th 197   13 Nika Nandi Lukran J.K.Zenta (12:55:25) dnf
137th 48 Z-1 9 Barbara Tomislav Kazija ŠNRU Marjan (12:57:15) dnf
138th 162 CRO 793 9 Jelena Slađan Boban J.K.Labud (12:57:22) dnf
139th 100   11 Happyness Frano Igor Barović J.K.Poljud (13:01:32) dnf
140th 199 828 11 Marko Boris Kosor J.K. Labud (13:02:06) dnf
141st 88   6 Big Blue Mirko Tocilj J.K.Stobreč (13:03:45) dnf
142nd 125 193 7 Eol Leo Jelinčić J.K.Labud (13:06:03) dnf
143rd 149 643 6 Elan 19 Gojmir Radica J.K.Zenta (13:07:16) dnf
144th 120   11 Orac Darko Jerković PŠDR Vranjic (13:12:37) dnf
145th 61 CRO 4015 8 Luka i Lovre Zoran Civadelić J.K. Špinut (13:13:24) dnf
146th 73 Nema 10 Virgo maris Nediljko Najev   (13:13:55) dnf
147th 128 5942 5 Zora Zorica Pezzi J.K.Labud (DNC) DNC
147th 129   7 Čmbrlina Vjekoslav Benzon PŠD Špinut (DNC) DNC
147th 132 229 11 Dora Vjeko Gattin J.K.Labud (dnf) dnf
147th 137   8 Beba Ema Boris Žižič J.K.Špinut (DNC) DNC
147th 104 CRO 232 4 Esperanza Ivan Medved J.K.Giričić (DNC) DNC
147th 108   9 "No name" Tomislav Tomaš J.K. Sveti Ivan (DNC) DNC
147th 159 X 9 Estrella Andres Ambrus Perasić J.K.Omiš (DNC) DNC
147th 4 CRO 1024 5 Ufo Denis Zorić J.K.Split (dnf) dnf
147th 147 CRO 1253 0 Safir Zvonko Kotarac J.K.Labud (dnf) dnf
147th 134   7 Lahor Ivo Vuković J.K.Giričić (DNC) DNC
147th 138   10 Bubica Igor Koštić J.K.Labud (DNC) DNC
147th 155 540 11 Upepo Vinko Čulić J.K.Zenta (DNC) DNC
147th 186 470 8 Lebić Neven Šimunović J.K Postira (DNC) DNC
147th 182 P13 11 Šototajer Ivo Primorac PŠRD Poljud (DNC) DNC
147th 184   9 Rufus Igor Mihajlov J.K.Mornar (DNC) DNC
147th 187   4 Kon-tiki V Davor Vuković J.K.Labud (DNC) DNC
147th 194 CRO 9999 3 My dream Milan Pivalica J.K.Labud (DNC) DNC
147th 150 CRO 1919 3 Paikea Robert Žmikić J.K. Burin Novi Vinodolski (dnf) dnf
147th 166 X 4 Mala sirena 2 Igor Čaljkušić J.K.Labud (DNC) DNC
147th 176   9 Ive Goran Butorović J.K.Split (DNC) DNC
147th 172   11 Lea Željko Ćurković J.K.Strožanac (DNC) DNC
147th 29 C12 9 Ružmarin Marin Marasović J.K.Labud (DNC) DNC
147th 28 CRO 988 4 Squaw Antica Boban J.K.Labud (dnf) dnf
147th 15 159 11 Feniks Davor Gojanović J.K.Labud (DNC) DNC
147th 107 1479 6 Nora Serđo Stubnja J.K.Labud (DNC) DNC
147th 21 371 11 Juras Jakša Filipović J.K.Labud (DNC) DNC
147th 26   13 Omiška princeza Željko Reić J.K.Zenta (DNC) DNC
147th 52 CRO 990 7 Fragola Antonio Vuleta J.K.Bura (DNC) DNC
147th 47   7 Tuta Forca Igor škarica J.K.Orišac (DNC) DNC
147th 37 3 7 Aruba Hrvoje Opačak J.K.Labud (DNC) DNC
147th 36 CRO 2124 9 Bob¨n¨rock Jere Vidović J.K.Labud (dnf) dnf
147th 27 ST 122 4 Dišpet Ivo Marinković J.K.Labud (DNC) DNC
147th 11 CRO 574 11 Biig u pobidu-Let pi Ivan Radica J.K. Labud (DNC) DNC
147th 91 755 6 Mali gušt Zoran Šarić J.K.Špinut (DNC) DNC
147th 105 CRO 007 10 Sin maestrala Igor Kabić J.K.Labud (DNC) DNC
147th 93   11 Piccolo grande amore Marko Bertolino J.K.Split (DNC) DNC
147th 68 1714 6 Bruna Miroslav Rudak J.K.Labud (DNC) DNC
147th 78 CRO 1726 9 Elza Zoran Kalinić J.K.Zenta (DNC) DNC
147th 67 CRO 1112 3 Duga Slaven Luštica J.K.Labud (DNC) DNC