Paiska regata - rezultati OPEN

STARIGRAD SPLIT

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 09:00, Distance: 20
RankSBOPENJEDRILICAMODELBROJKLUBKORMILARNATElapsed
1 4 MAXI MOLO LONGO TUTTATRIESTE CECCARELLI 53 051 JK Galeb- Kostrena RAJKO KUJUNDZIC CRO 5:05:47
2 116 2 OVERLOAD MILLENIUM 40 11745 JK Split- Split SINIŠA KALITERNA CRO 5:12:51
3 1 0 POLET FURIOSO TP52 11152 JK Labud- Split NIKOLA DEŠKOVIĆ CRO 5:13:00
4 147 3 MAREUS 3 CUSTOM 36 2436 JK Split- Split LUKA JERČIĆ CRO 5:14:45
5 102 2 DUBROVNIK ENAVIGO 38R 1933 JK Orsan- Dubrovnik DENIS VUKAS CRO 5:18:53
6 99 5 OTTO E MEZZO FELCI 990 JK Bura- Makarska ANTONIO VULETA CRO 5:24:36
7 3 0 BARE V MURTIĆ 52 3732 JK Labud- Split ANTE VANJAKA CRO 5:24:56
8 156 5 T8SC THOMPSON T8SC 7050 JK Plav- Krk ROBERT SKOMERŠIĆ CRO 5:39:22
9 66 7 STRILICA MELGES 24 166 JK Mornar- Split FILIP JURIŠIĆ CRO 5:39:56
10 10 5 BIG GRIN STIMSON 28 8810 JK Labud- Split MATE ARAPOV CRO 5:47:21
11 9 1 SAIL LA VIE II / EX FLY4 J&V ILC40 2435 JK Uskok- Zadar DARKO SMRKINIC CRO 5:50:31
12 57 7 CEZIBORDO MELGES 24 517 JK Labud- Split SRDJAN NINCEVIC CRO 5:55:32
13 59 0 ZENITH BENETEAU FIRST 53 53 JK Split- Split TONI BULAJA CRO 5:57:52
14 77 5 ADRIATICA FARR 280 280 JK Split- Split ANDREJ ŠOOŠ MACELJSKI CRO 6:15:27
15 17 3 MUNJEK F M 34 2356 JK Labud- Split DUŠKO TOMIĆ CRO 6:15:37
16 11 3 NEMIR V REVAL 1111 JK Labud- Split BRANKO ŠIROLA CRO 6:18:00
17 130 1 MOWGLI CLASS40 / AKILARIA40 41 JK Giričić- Kaštel Gomilica SLAVEN FISCHER CRO 6:19:35
18 151 4 RUZINA ILC 30 1332 JK Uskok- Zadar NIKO JAKOVCEV CRO 6:21:35
19 20 3 MAGNUM X3 JUSTIN 10 1042 JK Labud- Split PIVALICA MILAN CRO 6:33:05
20 112 7 THE PIMP MELGES 24 358 JK Split- Split ROKO STAMBUK DEN 6:47:18
21 95 4 TOMA- JUSTIN TEN 2286 JK Zenta- Split MATKO STANIC CRO 6:47:32
22 194 3 MAKAKADA MARINA 36 Sport 4575 JK Zenta- Split LEA VOJKOVIĆ CRO 6:48:21
23 141 1 CRAZY AKILARIA RC2 110 JK Helios- Stari Grad MAJA MIMICA AUT 6:55:44
24 16 5 SATAN II 2PI/7 STAG 29 288 JK Mornar- Split MARIO LULIĆ CRO 6:57:17
25 133 7 BLUE LABEL MELGES24 0006 JK Croatia- Opatija DAVOR JELAČA CRO 6:57:31
26 26 0 ADIO PAMETI ELAN 450 1655 JK Split- Split GORAN VLAHOVIĆ CRO 6:59:43
27 157 1 BLUE LADY II SALONA 42 1943 JK Split- Split GORAN TREURSIĆ CRO 7:00:23
28 172 0 SOLID WHITE MORE 55 2439 JK Endemi- Zagreb MARIO KUNDIH CRO 7:00:47
29 153 0 MORE AMORE MORE 55 2440 JK Zenta- Split MIRKO UKAS CRO 7:03:38
30 15 0 MILA 8 OCEANIS 46.1 524 JK Zenta- Split CIRIL VRANČIČ CRO 7:04:02
31 144 4 LIŠINA II ELAN 333 1074 JK Špinut- Split MARIJAN SUSKO CRO 7:04:41
32 155 0 MORE RELAX MORE55 0020 JK Sveti Nikola- Zagreb DUBRAVKO ČIŽMEŠIJA CRO 7:06:38
33 168 3 KOBRA X-35 1485 JK Špinut- Split LUKA OSTOJIC CRO 7:06:55
34 179 0 DESPOINA BENETEAU FIRST 45   JK Zagreb- Zagreb PAOLO GRGORINIĆ CRO 7:07:08
35 138 1 JANMAR X-43 4444 JK Labud- Split PETAR LJUBAS CRO 7:07:31
36 178 0 GALATA BENETEAU FIRST 45   JK Zagreb- Zagreb FILIP HUSNJAK CRO 7:07:42
37 183 2 STINIVA FIUMANKA CUSTOM 1389 JK Zvir- Hvar KAŽIMIR PETAK CRO 7:08:34
38 103 4 NJOFRA JUSTIN TEN 2626 JK Split- Split LUKA LULIC CRO 7:11:08
39 167 0 MORE GREY MORE 55 2545 JK Neverin- Čavle MLADEN BUJANIĆ CRO 7:12:02
40 36 4 FUGU BENETEAU FIRST 30 2540 JK Labud- Split KRALJEVIĆ DAMIR CRO 7:12:17
41 37 4 TONKA JUSTINTEN MATCH RACE 8888 JK Labud- Split MARKO KASAL CRO 7:12:44
42 129 0 KRALJICA JELENA SALONA 45 1996 HRM ALEN BIGAVA CRO 7:16:19
43 110 5 IVA III ELAN 295 1541 JK Zenta- Split IVANKO PAVLIČEVIĆ CRO 7:16:37
44 177 0 ARIADNE BENETEAU FIRST 45   JK Zagreb- Zagreb BRUNO ŽULIĆ CRO 7:18:02
45 150 0 PRINCESS MIA OCEANIS 46.1 3333 JK Orion- Moščenička draga DAMIR ŠPIRELJA CRO 7:18:04
46 158 2 VIVIANE II BAVARIA 41 2525 JK Kun- Tkon BARE MUŠĆET CRO 7:18:38
47 101 7 FORTUNA EXPRESS 2990 JK Bura- Makarska MIRO JUKIĆ CRO 7:18:47
48 96 0 VITRENA SALONA45 1052 JK Zenta- Split TONCI SISARIC CRO 7:21:34
49 189 3 ROVINJ JOD 35 1789 JK Uskok- Zadar DAVOR MARČEC CRO 7:22:52
50 146 7 GARBIN BENETEAU PLATU 25 25037 JK Split- Split NEVEN MAJIĆ CRO 7:22:56
51 82 5 QUAKA JEZZ 27 MOD. 338 JK Labud- Split NANDO DUJE KUPREŠANIN CRO 7:23:00
52 166 0 LADY NOR MORE 55 2548 JK Neverin- Čavle KREŠIMIR MIKULEC CRO 7:25:45
53 159 2 HEI TIKI SALONA S380 380 GER ACHIM RABIEN GER 7:26:06
54 184 2 OLIVA ELAN 40 2165 JK Split- Split CRLJEN MLADEN CRO 7:30:47
55 165 0 LIA OF SWEDEN MORE 55 2547 JK Neverin- Čavle DAVORIN MUDROVČIĆ CRO 7:33:15
56 173 2 KATARINA ZRINSKA SALONA 37 1437 HRM JOSIP NOVAK CRO 7:34:30
57 191 0 SEA EAGLE ELAN 50 2449 JK A.N.A.- Bakar KRUNOSLAV TKALČEC CRO 7:36:05
58 160 1 STRIZH COBRA 41   JK Opatija- Opatija IVICA MIKOVIĆ CRO 7:39:15
59 140 0 FORTISSIMO DUFOUR 500 GL   JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica PAVE JURIĆ CRO 7:41:04
60 39 4 FILOMENA ELAN 31 669 JK Labud- Split BOŽIDAR RADIĆ CRO 7:41:39
61 188 2 RED ZEPPELIN SALONA 37   JK Biograd- Biograd KRUNOSLAV VARGA CRO 7:42:19
62 171 1 HABIBI SUN ODYSSEY 440   JK Giričić- Kaštel Gomilica ROBERT ŽUPANOVIĆ CRO 7:45:14
63 180 2 ŽVELJARIN GRAND SOLEIL 40 14713 JK Zagreb- Zagreb ALJOŠA GATIN CRO 7:46:00
64 162 0 PODKAMENICA BAVARIA CRUISER 51 1 JK Bura- Makarska JAKŠA MILOŠ CRO 7:46:01
65 90 4 MALA SIRENA 2 ELAN 333 2040 JK Labud- Split TONĆI ČERINA CRO 7:46:35
66 164 0 SALBUNARA BAVARIA CRUISER 46 2108 JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica ŽELJKO MARTINČIĆ CRO 7:46:52
67 149 2 WHILD THING ELAN 37 1584 JK Trogir- Trogir TOMISLAV PAPIĆ CRO 7:47:12
68 125 2 ADIO PAMETI SAS 39 762 JK Labud- Split IGOR GLIHA CRO 7:47:15
69 113 2 MRKINTA DRUGA SAS 39 521 JK Zenta- Split DARKO JAJIĆ CRO 7:47:28
70 176 2 TAMIKAYA ELAN IMPRESSION 40.1   GER DIEGO BILJAN CRO 7:51:05
71 190 0 SUTVID BAVARIA 49   JK Strožanac- Podstrana JAKOV MIŠURA CRO 7:52:19
72 154 0 TIHA BAVARIA CRUISER 44   JK Giričić- Kaštel Gomilica TONI STOILOV CRO 7:54:59
73 74 7 RED ARROW SEA WAY 2288 JK Špinut- Split VICKO DORIĆ CRO 7:58:04
74 175 0 KARLA SALONA 45   JK Strožanac- Podstrana DINO GLAVURTIC CRO 8:02:22
75 182 0 EOL SALONA 45 2635 SNK FSB- Zagreb KREŠIMIR HLEDE CRO 8:02:46
76 193 1 ALHAMBRA HANSE 445 92350 JK Strožanac- Podstrana JURICA HAJDUK CRO 8:06:37
77 163 0 SKRIVENA BAVARIA CRUISER 46 2109 JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica HRVOJE OPAČAK CRO 8:07:17
78 161 MAXI BOGEY 1 BENETEAU 62 2351 JK A.N.A.- Bakar MISLAV ŠUTALO CRO 8:07:35
79 174 3 SIESTA SUN ODYS. 36 001 JK Strožanac- Podstrana MATKO VICKOVIĆ CRO 8:10:46
80 117 1 NAVIGO III SUN ODISSEY 42 DS   JK Labud- Split MARIN MRDULJAŠ CRO 8:33:44
81 170 1 BLUE KISS SUN ODYSSEY 449 449 JK Zenta- Split HRVOJE BOTA CRO 9:02:52
82 187 2 ORION OCEANIS 393   JK Senj- Senj PETAR ŠIMUNOVIĆ CRO DNS