Azurirano u 17:40 Jedrilice koje eventualno nisu upisane ispravno ili su propustene mogu napisati izjavu i predati je u regatnom uredu

 

Rank OPEN SKUPINA STARTNI BROJ IME JEDRILICE BROJ NA JEDRU KORMILAR KLUB ZEMLJA TIP BRODA Elapsed
1 Racing RSUPER MAXI 57 CLEANSPORT ONE 2 MARJAN KOČILA JK Morska Vidra SLO VOR60 2:23:01
2 Racing R0 135 GENERALI (ASSILINA III) 878 SAMO ŽVAN JD MARIBORČANKA SLO TP52 2:30:46
3 Racing R0 8 POLET FURIOSO 11152 NIKOLA DESKOVIC JK Labud- Split CRO TP52 2:31:03
4 Racing R3 13 FULL PELT 2436 ANTE ANTUNOVIĆ JK Split- Split CRO CUSTOM 36 2:35:12
5 Racing R4 96 FATAMORGANA 2 11111 MATE ARAPOV JK Mornar- Split CRO PATUCELLI 2:42:04
6 Racing RMAXI 55 MARINA KAŠTELA 6789 JOSIP BERKET JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO GS56R 2:43:23
7 Racing R2 81 DUBROVNIK 1933 DENIS VUKAS JK Orsan- Dubrovnik CRO ENAVIGO 38R 2:45:29
8 Racing R0 23 PAULA 77 KOLJA DUMANIC B.F.Y.C. SVK FW40 2:45:32
9 Racing R0 4 BAREV 3732 ANTE VANJAKA JK Labud- Split CRO MURTIĆ 52 2:46:42
10 Racing RMAXI 70 HIDRA 5 GOSTA PONGRATZ YACHT CLUB AUSTRIA AUT HIDRASHIP 3:04:08
11 Cruising C0 121 SOLID WHITE 2439 GORAZD DIMNIK BD Ranca SLO MORE 55 3:08:39
12 Cruising C0 163 LADY NOR 2548 MARIO KUNDIH JK ENDEMI CRO MORE 55 3:09:32
13 Cruising C0 138 LIA OF SWEDEN 2547 DAVORIN MUDROVČIĆ JK Neverin- Čavle CRO MORE 55 3:10:10
14 Racing R2 104 GRINGO 2 6482 ROBERT SANDALIĆ JK Uskok- Zadar CRO A40 3:10:16
15 Racing R2 72 DSK X- TREME 37 7777 DUBRAVKO FRANKOVIĆ JK Opatija- Opatija CRO X TREME 37 3:10:37
16 Racing R1 42 ORION II 1799 IVAN KURET JK Labud- Split CRO SALONA 44 3:11:31
17 Racing R3 41 MAGNUM 3 1142 MILAN PIVALICA JK Labud- Split CRO JUSTIN10 3:11:59
18 Racing R1 141 X-CITE 1553 TONKO RAMEŠA JK Kornati- Murter CRO X41 OD 3:12:35
19 Racing R1 68 ANIMA 2019 NIKO KMETOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ONE OF 3:12:48
20 Racing R1 161 SAIL LA VIE II / EX FLY4 2435 DARKO SMRKINIC JK Uskok- Zadar CRO J&V ILC40 3:13:02
21 Racing R0 150 BARBA BRANKO 4311 FILIP ZORIČIOĆ JK Labud- Split CRO IMX-45 3:13:12
22 Racing R1 38 TOTO TRAVEL 1745 MARIO HRVOJ JK Špinut- Split CRO FARR 40 3:14:31
23 Racing R2 80 OVERLOAD 11745 SINIŠA KALITERNA JK Split- Split CRO MILLENIUM 40 3:16:05
24 Racing R0 73 ANADORA 89 HRVOJE OPACAK JK Labud- Split CRO   3:17:42
25 Racing R3 143 WISH YOU WERE HERE 3614 JOSIP STIPCEVIC JK Uskok- Zadar CRO SOLARIS 36 OD 3:19:42
26 Cruising C0 43 KETY 1291 BORIS KAŠLJEVIĆ JK Val- Šibenik CRO GRAND SOLEIL 3:19:55
27 Cruising C0 152 ZLATAN 3822 LUKAS TATEK JK Endemi- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 50 3:20:08
28 Cruising C0 94 MORE GREY 2545 IVAN IVANKOVIĆ JK Neverin- Čavle CRO MORE 55 3:21:09
29 Racing R0 93 GEISHA1 1141 DAMIR REPAC JK Uskok- Zadar CRO FIRST47.7 3:21:59
30 Racing R5 86 BIG GRIN 8810 ANDREJ ŠOOŠ MACELJSKI JK Split- Split CRO STINSON WHITEHOUSE YACHT DESIGN 3:22:50
31 Racing R0 65 TARA 1 2309 MARIN LOVROVIĆ JK Rijeka- Rijeka CRO FIRST 45 3:23:39
32 Racing R2 105 MAREUS 13434 LUKA JERČIĆ JK Špinut- Split CRO KRSTAŠ 3:23:50
33 Racing R4 53 JUŽNI VJETAR 242 JADRAN GAMULIN JK Orsan- Dubrovnik CRO OVER 33 3:24:20
34 Cruising C1 59 ERCO 2413 IZTOK SVETINA JK Šibenik- Šibenik CRO DUFOUR 460 GL 3:25:02
35 Racing R2 61 CROATEL ONE 1234 MARIN MIŠURA JK Labud- Split CRO BENETEAU FIRST 40.7 3:25:12
35 Cruising C0 124 KARPO 1715 MAKS VREČKO JK Loka Timing SLO ELAN 450 3:25:12
37 Racing R1 123 JANMAR 4444 PETAR LJUBAS JK Labud- Split CRO X-43 3:26:10
38 Cruising C1 114 MINORCA   NOA NINCEVIC JK Istra- Lovran CRO DUFOUR 44 3:26:51
39 Racing R3 2 MUNJEK F 2356 DUŠKO TOMIĆ JK Labud- Split CRO M 34 3:26:52
40 Cruising CMAXI 91 JASMINE 2560 MATEJ MLAKER JK Kon-Tiki CRO- Hum na Sutli CRO HANSE 588 3:27:20
41 Racing R5 160 OTTO E MEZZO 990 ANTONIO VULETA JK Bura- Makarska CRO FELCI 3:27:45
42 Cruising C0 113 01 EXPRESS 2306 VILIAM KUBOVČIK YACHT AIRO SVK FIRST 45 3:28:06
43 Racing R3 99 MAKAKADA 4575 LEA VOJKOVIĆ JK Zenta- Split CRO MARINA 36 SPORT 3:28:07
44 Racing R0 17 TEUTA 2513 ANDREJ JEREB MERKUR IDRIJA SLO COMET 45S 3:28:23
45 Racing R2 20 MY MAY 505 MLADEN BRALIĆ-NOVAK JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO ELAN E5 3:28:24
46 Cruising C0 52 VICKAN   JAN OSTERMAN JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO BAVARIA CRUISER 51 3:28:25
47 Cruising CMAXI 79 CARDEA   MARIO JOZOVIC JK Orsan- Dubrovnik CRO JEANNEAU 53 3:29:02
48 Racing R2 7 CORAL VII 1085 MARIJAN SUSKO JK Špinut- Split CRO SALONA 380 3:29:17
49 Racing R2 34 JONATHAN III 1255 MARTINA VRKIĆ JK Trogir- Trogir CRO FIRST 40.7 3:29:40
50 Cruising C1 116 MMONFLOWER 3 (MAXI SVINJA) 11 IGOR PERTOT YC / JK Čupa ITA SALONA 44 3:29:52
51 Cruising C0 177 MATEJUŠKA 1087 DAMIR NOVINA JK Špinut- Split CRO BAVARIA 49 3:30:07
52 Racing R4 167 FARABUT 1482 LOVRE PERHAT JK Mornar- Split CRO FAST WAVE 30 3:30:47
53 Racing R2 48 STRIBOR 797 ANA GOJČETA JK Šibenik- Šibenik CRO GRAND SOLEIL 40'R 3:31:00
54 Racing R2 155 ULTRA SVIBOR 2525 DAMIR ŠPIRELJA JK Orion- Moščenička draga CRO FIRST 40.7 3:31:10
55 Racing R4 78 TOMA 2286 NIKOLA SMOLJENOVIĆ JK Mornar- Split CRO JUSTIN TEN 3:31:40
56 Racing R4 84 SHARK 3666 JANEZ GOREC Pozjdon SLO SUN FAST 3200 3:31:43
57 Cruising C1 144 SAINT MARTIN 1462 PETAR ŠIMUNOVIĆ JK Senj- Senj CRO BAVARIA 42 MATCH 3:31:48
58 Cruising C0 109 MAESTOSO   LUKA DROBAC JK Samobor- Samobor CRO DUFOUR 520 GL 3:32:37
59 Cruising C0 139 BYBLIS 2302 ROBERT MALEKOVIĆ Riječki JK- Rijeka CRO BENETEAU FIRST 45 3:32:55
60 Cruising C0 169 SEA EAGLE 2449 KRUNOSLAV TKALČEC JK A.N.A.- Bakar CRO ELAN 50 3:33:35
61 Racing R5 158 ARHIMED 31415 LOVRE PEOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO SWING 28 3:33:49
62 Cruising C0 28 CARMENTA 2303 BARBORA BACHRATA Dynamo Energia Bratislava SVK BENETEAU FIRST 45 3:34:37
63 Racing R2 156 ULTRA SULTAN 1134 NIKOLA DEŠKOVIĆ JK Orion- Moščenička draga CRO FIRST 40.7 3:35:07
64 Racing RMAXI 39 BE LUXE 2558 LEO ĆURIN JK Mande- Zagreb CRO BAVARIA C57 3:35:37
65 Cruising C1 32 XARA 2583 TINA MRAOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO X YACHT 3:36:16
66 Cruising C2 131 FRENČ KIS   OLIMPIO PERUŠKO Oropila NK SLO ELAN 40 3:36:20
67 Racing R3 63 VIGA 595 VEDRAN UJEVIĆ JK Split- Split CRO JUSTIN TEN + 3:36:42
68 Racing R6 62 EL ORADA 191 RUY FRANK JK Orsan- Dubrovnik CRO SEASCAPE 27 3:37:03
69 Racing R3 126 RAMONA 16155 TIHOMIR STRIČEVIĆ JK Špinut- Split CRO X-35 3:37:11
70 Racing R2 60 ŽVELJARIN 14713 ALJOŠA GATIN JK Zagreb- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 40 3:37:33
71 Cruising C0 45 SRNA V 424 CIRIL VRANČIČ JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO BAVARIA 46 3:37:50
72 Racing R4 44 ONE 1656 KARLO KURET JK Labud- Split CRO SALONA 34 3:37:57
73 Racing R4 85 FRIZIMENULA 1474 GILBERTO FAZLIĆ JK Jugo- Mali Lošinj CRO FASTWAVE 30 3:38:13
74 Cruising C2 128 RUM 1826 ANTE SPOLJARIC JK Tijat- Vodice CRO SALONA 38 3:38:42
75 Cruising C0 56 PURPLE RAIN 51 ENRICO CIPRIANI JK Mornar- Split   SUN ODYSSEY 519 3:38:56
76 Cruising C0 118 FIJA 50 DALIBOR JURKOVIĆ JK Samobor- Samobor CRO BAVARIA 50C 3:39:44
77 Racing R3 11 NEMIR V 1111 BRANKO ŠIROLA JK Labud- Split CRO REVAL 3:40:53
78 Racing C4 159 KANA 2504 DEAN KONTIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO FIUMANKA 3:41:02
79 Cruising CMAXI 115 SAUVIGNON BLANC   DAMIR MARASOVIĆ JK Zenta- Split CRO D&D KUFNER 54 3:41:56
80 Cruising C0 76 SUMMER POINT   LUKA PEZELJ JK Zenta- Split CRO BAVARIA CRUISER 46 3:42:06
81 Racing R4 142 RUZINA (TEMPESTA) 1332 NIKO JAKOVCEV JK Uskok- Zadar CRO ILC 30 3:42:31
82 Cruising C2 120 AMORE 2660 ANDREJ ŠUBER WADA SLO MORE 40 3:42:41
83 Cruising C0 50 TIGER CAT   MARINKO MRDULJAŠ JK Labud- Split CRO SALONA 45 3:42:50
84 Racing R3 9 LADY X 431 TONI MLIKOTA JK Labud- Split CRO X YACHTS 3:43:30
85 Cruising C0 16 BATALA 2162 MILOŠ JAKŠA JK Bura- Makarska CRO BAVARIA 50 3:44:08
86 Cruising C3 22 KOBRA 1485 LUKA OSTOJIC JK Špinut- Split CRO X-35 3:44:13
87 Racing R4 49 LETHE V 348 NIKO JERKOVIC JK Labud- Split CRO ELAN 333 3:44:17
88 Racing R3 88 BE FIRST 725 MILJENKO ŽANIĆ JK Burin- Novi Vinodolski CRO BENNETAU FIRST 35. 3:44:27
89 Cruising C0 168 BEBA 2083 KRUNOSLAV VARGA JK Biograd- Biograd CRO SALONA 45 3:44:28
90 Cruising C2 74 OLIVA 2694 BERISLAV BOBAN JK Labud- Split CRO ELAN 40 3:44:29
91 Cruising C2 130 ZIGGY 1504 HRVOJE KOMERIČKI SNK FSB- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 39 3:44:30
92 Cruising C1 82 XAVIERA 2582 DAVOR MIOKOVIĆ JK Guc- Sali CRO X 4.3 3:44:40
93 Cruising C0 165 MORE AMORE 2440 DUBRAVKO ČIŽMEŠIJA JK Sveti Nikola- Zagreb CRO MORE55 3:45:17
94 Cruising C0 153 MARINA HRAMINA 54 2208 LUKA KOVAČEV JK Tijat- Vodice CRO BAVARIA CR46 3:45:59
95 Cruising C1 148 VIHOR I 2409 IGOR BARBALIĆ   CRO BAVARIA 42 3:46:23
96 Cruising C1 117 VANJA   MILE VILAR JK Zenta- Split SLO ELAN 45 IMPRESSION 3:46:35
97 Racing R2 12 EASY ELEVEN 1925 AKRAP NIKOLA JK Špinut- Split CRO BAVARIA 40S 3:46:46
98 Cruising C2 146 CHERRY 1810 FILIP HUSNJAK JK Zagreb- Zagreb CRO SALONA 38 3:47:00
99 Cruising C0 35 THE ONE   MARTIN FERANEC JK Trogir- Trogir CRO Bennetau Oceanis 51.1 3:47:26
100 Cruising C0 87 SREĆA 2441 JOŠKO PILIĆ JK Špinut- Split CRO BAVARIA 44 3:47:41
101 Racing R3 102 ROVINJ 1789 DAVOR MARČEC JK Uskok- Zadar CRO JOD 35 3:47:47
102 Cruising C0 89 KARLA 2354 IVO HAJDUK JK Strožanac- Podstrana CRO SALONA 45 3:48:37
103 Racing R4 176 KAKADU 7429 BORIS PEOVIĆ JK Split- Split CRO WINDHAWK 34 3:48:52
104 Racing R4 24 TONKA 8888 MARKO KASAL JK Labud- Split CRO JUSTINTEN MATCH RACE 3:49:15
105 Cruising C0 25 EOL 2635 KRESIMIR HLEDE SNK FSB- Zagreb CRO SALONA 45 3:49:50
106 Cruising C0 101 BEL AMI 31 ŽELJKO CIKATIĆ - PILA JK Mornar- Split CRO BERMUDA KETCH RACER 3:50:14
107 Cruising C0 110 DIAMOND   MARKO KREJČI   CRO HANSE455 3:50:36
108 Cruising C2 127 RED WINE 1915 DARKO PUZEK JK Samobor- Samobor CRO SALONA 38 3:50:57
109 Racing R2 107 SALSA 2 1963 ZDENKO BASARIĆ HJK Siscia- Sisak CRO BAVARIJA 41S 3:50:58
110 Cruising C4 103 ANALEA 2700 IGOR ŠIKIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ELAN 340 3:51:30
111 Cruising C1 178 CALIFORNIA   JURIĆ NIKOLA JK Malinska- Malinska CRO ELAN 45 3:51:40
112 Cruising C0 151 SREBRENA   ERMIN AGANOVIC JK BURJA Izola SLO BAVARIA 45 3:54:14
113 Cruising C0 180 KATRIN 51 MLADEN KARACIC JK Kvarner- Rabac CRO BAVARIA 51 CRUISER 3:54:43
114 Cruising C1 10 ESRA 2692 ROBERT ŽUPANOVIĆ JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO DUFOUR 460 GRAND LARGE 3:56:30
115 Cruising C0 111 STONČICA 2 49 FRANE BARIĆ   CRO BAVARIA 49 3:57:15
116 Cruising C1 29 XENIA 2373 MARIJA BAČEKOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO X YACHT 4.3 3:58:05
117 Racing R4 27 SOL 988 DUJE DUMANIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 333 3:58:55
118 Cruising C2 5 ZELJANA III   ZDRAVKO ROJE JK Zenta- Split CRO BAVARIA CRUISER 41 3:59:16
119 Cruising C2 95 ORCA 2684 MARINO LEMEŠIĆ JK Labud- Split CRO DEHLER 38 3:59:42
120 Racing R4 37 FUGU 2540 KRALJEVIĆ DAMIR JK Labud- Split CRO BENETEAU FIRST 30 4:00:21
121 Cruising C3 133 FAYRUZ 1003 ZVONIMIR RASTE JK A.N.A.- Bakar CRO BENETAU FIRST 36.7 4:01:15
122 Cruising C3 98 COOPER 2606 ŽELJKO JURA JK Samobor- Samobor CRO ELAN E4 4:02:25
123 Cruising C0 140 ISABELA 6136 TOMISLAV ŠUJERANOVIĆ JK Endemi- Zagreb CRO SALONA 45 4:03:10
124 Cruising C2 145 COCKTAIL 1899 MARKO DUBRAVEC JK Endemi- Zagreb CRO SALONA 38 4:03:23
125 Cruising C2 129 PUNCH 1901 MARIJAN BELUŠIĆ JK Tijat- Vodice CRO SALONA 38 4:03:50
126 Cruising C2 172 BILLIE JEAN   LAVRENČIĆ BORUT   SLO SUN ODYSSEY 389 4:04:03
127 Cruising C0 154 MARINA HRAMINA 55 2209 ANTE PELAJIĆ JK Tijat- Vodice CRO BAVARIA CR 46 4:05:01
128 Cruising C2 3 ADIO PAMETI 762 IGOR GLIHA JK Labud- Split CRO SAS 39 4:05:07
129 Cruising C4 132 ANA 2 427 ŽIVKO MATUTINOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO ELAN 333 4:05:37
130 Cruising C2 179 AMARO 1900 RICHARD STRAPKO JK TANGRETO SVK SALONA 38 4:05:53
131 Racing R5 15 IVA III 1541 IVANKO PAVLIČEVIĆ JK Zenta- Split CRO ELAN 295 4:06:12
132 Racing R4 162 MARLIN 36014 JOSIP DERANJA JK Cavtat- Cavtat CRO JUSTIN TEN 4:06:16
133 Cruising C0 136 ARBA   NEVEN CUCULIĆ JK Neverin- Čavle CRO DUFOUR 460 GRAND LARGE 4:07:10
134 Cruising C2 69 BOLERO 1532 MILAN BUŠIĆ JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO SALONA 37 4:07:16
135 Cruising C1 51 NAVIGO III   HRVOJE KENFELJ JK Labud- Split CRO SUN ODISSEY 42 DS 4:10:49
136 Cruising C4 1 FILOMENA 669 BOŽIDAR RADIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 31 4:13:27
137 Racing R5 47 SATAN II 2PI/7 288 DAMIR MITROVIĆ JK Mornar- Split CRO STAG 29 4:13:29
138 Cruising C2 90 BLUETTE 6067 MARIN BANOVAC JK Split- Split CRO GRAND SOLEIL 37 4:14:18
139 Racing R6 147 FORTUNA 457 MIRO JUKIĆ JK Bura- Makarska CRO ELAN 19 + 4:14:55
139 Cruising C2 174 DUST IN THE WIND   SANDI FON   SLO SUN ODYSSEY 389 4:14:55
141 Cruising C4 6 NONO RUDE 2 2115 TOMISLAV FURLAN JK Neverin- Čavle CRO Y999 4:15:05
142 Racing R5 149 SILVANA 1038 DARKO PRIŽMIĆ PSU Peliška jedra- Orebić CRO DUFFY 29 4:15:10
143 Cruising C2 119 TEQUILA 1808 MATE MAGLOV JK Zagreb- Zagreb CRO SALONA 38 4:15:47
144 Cruising C3 92 LADY X 2693 SRĐAN ČERNI SNK FSB- Zagreb CRO X-YACHTS XC35 4:16:01
145 Cruising C3 97 JADRANKA 359 ĐURO SEKELJ JK Uskok- Zadar CRO BAVARIA 36 4:16:38
146 Cruising C4 33 TUNA 426 GATTIN MIHOVIL JK Labud- Split CRO ELAN 33 4:17:16
147 Cruising C5 67 KANA 2360 IVO MATIĆ JK Trogir- Trogir CRO ELAN31 4:17:56
148 Cruising C2 175 IMAGINE   Mitja Pavliha   SLO SUN ODYSSEY 389 4:18:30
149 Cruising C4 54 RENI 2702 ŠIMIĆ ZORAN JK Labud- Split CRO BENETEAU OCEANIS 323 4:18:58
150 Cruising C6 122 FIRST LOVE 1385 DARKO BRAVIĆ JK Split- Split CRO BENETEAU- FIRST 27.7 4:19:17
151 Cruising C0 137 CETINA   AREL MIKULIČIĆ JK Neverin- Čavle CRO DUFOUR 460 GRAND LARGE 4:20:39
152 Cruising C5 46 ŠKRLATICA   VOJIN ČOLAK-ANTIĆ CCSRC SUI ELAN E3 4:20:46
153 Racing R6 75 LIBERA 884 IVICA KOSTELIC JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO MINI 4:21:04
154 Cruising C1 18 MASLINOVIK 2278 DUBRAVKO JELIĆ JK Strožanac- Podstrana CRO ELAN 431 4:23:08
155 Cruising C4 64 SQUAW 1216 DRAGAN KUBELKA JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO ELAN 33 4:24:25
156 Cruising C2 112 MRKINTA DRUGA 521 DARKO JAJIĆ JK Zenta- Split CRO SAS 39 4:25:12
157 Cruising C2 66 MAJA 11112 ŽELJKO BEDALOV JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO OCEANIS 393 4:25:58
158 Cruising C2 173 SUZIE Q   PETAR HVALICA   SLO SUN ODYSSEY 389 4:27:00
159 Cruising C4 26 MALA SIRENA 2 2040 IGOR ČALJKUŠIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 33 4:27:16
160 Cruising C4 19 TATOO   DAMIR DOMINOVIĆ JK Zenta- Split CRO ELAN 333 4:27:57
161 Cruising C2 170 RIO   MIKLAVŽ ŠKORC   SLO Elan 40 impression 4:29:17
162 Cruising C1 36 MAKARSKA 2   JAKOV MIŠURA JK Strožanac- Podstrana CRO SUN ODYSSEY 43 4:33:14
163 Cruising C2 77 WILD THING 1584 TOMISLAV PAPIĆ JK Trogir- Trogir CRO ELAN 37 4:35:08
164 Cruising C6 14 RUMBA 664 ŽELJKO ČULAR JK Špinut- Split CRO ELAN EXPRESS 4:35:22
165 Cruising C4 157 ZRNO SOLI   IVAN ZRILIĆ JK Biograd- Biograd CRO ELAN 333 4:39:44
166 Cruising C2 100 JUMPIN JACK   SANDI VEDE JK Delfin- Pula CRO HANSE 385 4:41:22
167 Cruising C4 125 MASLAČAK 2691 DAG ORŠIĆ JK Biograd- Biograd CRO ELAN 31 S 4:42:06
168 Cruising C6 71 DORA 229 VJEKO GATTIN JK Labud- Split CRO DUFOUR 28 4:42:33
169 Cruising C2 171 HAPPY   MATJAŽ FAJFAR   SLO ELAN 40 IMPRESSION 4:42:40
170 Cruising C3 21 ELI   MARKO ŽIDIĆ PSU Peliška jedra- Orebić CRO DUFOUR 382 4:43:50
171 Cruising C5 40 CHITA 2 DR.NIKOLA TRUŠ JK LAHOR MNE AMON 940 4:49:35
172 Cruising CMAXI 106 LA VESTA 759 HANNU NIEMELÄ HSK FIN BAVARIA 56 CRUISER DNC
172 Racing R0 166 ANA B.   VJERAN TECILAZIĆ JK Zenta- Split CRO SUN ODISEY 49 DNF
172 Cruising C2 30 ŠKURIBANDA   EDI ŠTOLFA JK Labud- Split CRO OCEANIS 393 DNF
172 Cruising C1 31 HAURAKI   MIROSLAV KOŽUH JK Labud- Split CRO DUFOUR 455 GL DNF
172 Cruising C1 134 FENERA   DARIO KALE JK Neverin- Čavle CRO DUFOUR 430 GRAND LARGE DNF
172 Cruising C0 164 SUTVID   FILIP ĆURIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO BAVARIA 49 DNF
172 Cruising C0 58 ORLAN   SERGEJ ANDONOV Yacht Club Herceg-Novi MNE BAVARIA CRUISER 45 DNF
172 Cruising C0 83 PODKAMENICA 51 LEICHTFRIED JORG SYCS AUT BAVARIA 51 DNS