• Paiška regata
  • Paiška regata

Polet Furioso , kormilar Nikola Dešković JK labud, pobjednik je 2 etape i najbrža jedrilica Paiške regate.
Magnum X3 , kormilar Milan Pivalica je  drugoplasirani u drugoj etapi a iza sebe je ostavio puno veće jedrilice koje se bore s malo vjetra u Splitskom kanalu.
Pobjedom u drugoj etapi Marin Desabota je trjumfirao u skupini ORC.

Rezultate 2 etape možete pratiti na linku https://www.jklabud.hr/paiska-regata/rezultati-paiske-regate/rezultati-starigrad-split

Rezultati  po skupinama

Skupina Jedrilica Kormilar Klub
0  Polet Furioso  Nikola Dešković JK Labud
1 JANMAR Miho Glavić JK Labud
3  MAGNUM X 3   Milan Pivalica  JK Labud
4  ASCU - MATARAN  Luka Pezelj JK Labud
5  PINOCCHIO MIDERA STUDIO VEZ   Mate Arapov  JK Labud
ORC  MR. J  Damir Desabota JK Val

Start druge etape Paiške regate predvidjen je  u 10:30 umjesto u 10:00 sati. Ovo mijenja uputu 4.2.

NEDJELJA 16.05.10:30 Start druge navigacijske etape STARI GRAD – SPLIT (sve skupine)

 

Regatni odbor

 

split1700 02052021 11

Jedrilica Broj Kormilar Klub Bod
PINOCCHIO MIDERA STUDIO VEZ  8810 LEO LEMEŠIĆ JK Labud 1
MAKAKADA  4575 DAVOR BUMBAK JK Zenta 2
ADRIATICA  280 ANDREJ SOOS MACELJSKI  JK Split DNF
MR. J  4465 DAMIR DESABOTA  JK Val DNF

split1700 02052021 07

Pobjednik prve etape je Polet Furioso, kormilar Nikola Dešković. Jedrilo se po slabom vjetru iz juznih smjerova, Polet Furioso je prvi izasao iz splitskih vrata te stekao znacajnu prednost koju je na kraju uspjesno obranio pred naletom Bare V. Jugo je kroz popodne ipak počelo pojačavati pa očekujemo da će do isteka ograničenog vremena većina jedrilica uspješno dovršiti prvu etapu

Rezultate možete pratiti na linku https://www.jklabud.hr/paiska-regata/rezultati-paiske-regate/rezultati-split-starigrad

Pobjednik prve etape u razredu ORC je Mareus

POLET FURIOSO 11152 NIKOLA DEŠKOVIĆ 16:18:25
BARE V 3732 MIRKO FATOVICH 16:21:35
BARBA BRANKO 4311 FILIP ZORIČIĆ 16:26:15
TOTO TRAVEL TUTTA TRIESTE 2 2727 MARIO HRVOJ 16:29:23
PINOCCHIO MIDERA STUDIO VEZ 8810 MATE ARAPOV 16:31:08

Zbog trenutne situacije u skladu s preporukama stožera Paiška regata je prebačena u novi termin održavanja 14-16.05.2021

 

 

NAJBRŽA JEDRILICA

 Polet Furioso  Nikola Dešković JK Labud

 

POBJEDNIK REGATE (ORC)

 MR. J  Damir Desabota JK Val

 

Pobjednici po skupinama

Skupina Jedrilica Kormilar Klub
0  Polet Furioso  Nikola Dešković JK Labud
1 JANMAR Miho Glavić JK Labud
3  MAGNUM X 3   Milan Pivalica  JK Labud
4  ASCU - MATARAN  Luka Pezelj JK Labud
5  PINOCCHIO MIDERA STUDIO VEZ   Mate Arapov  JK Labud
ORC  MR. J  Damir Desabota JK Val