Mrduja Optimist Cup in memoriam Boris Vujnović

R4 - Grupa 2 Grupa

Start:Start 2, Finishes:Place, Time:13:50, Wind dir:SE, Ave wind:7
Rank Krit. Ljestvica Kormilar Država Br. na jedru Klub Spol Place Nett
1 99 KARMEN PERKOVIĆ CRO 1019 JK LABUD SPLIT Ž 1 1.0
2 118 NIKA MANESTAR CRO 985 J.D. "VAL" Ž12 2 2.0
3 89 marin kustić CRO 981 jk.split M12 3 3.0
4 92 Marijan Mavar CRO 907 Yacht Club Croatia M12 4 4.0
5 109 ian antonić CRO 1048 jk maestral rovinj M12 5 5.0
6 120 Roko Vekić CRO 1970 JK Zvir M 6 6.0
7 193 Karla Milat CRO 1069 JK ORSAN Ž 8 7.0
8 180 TONINA PERKOVIĆ CRO 949 JK LABUD SPLIT Ž12 9 8.0
9 95 KARLO VRSALJKO CRO 983 JK USKOK ZADAR M 11 9.0
10 258 Helen Chiddenton CRO 938 JK ORSAN Ž 13 10.0
11 127 bruno gašpić CRO 968 jk.split M12 14 11.0
12 125 LUKAS MOROŽIN CRO 921 JK PLAV KRK M12 15 12.0
13 Igor Nikolić MNE 46 jk Delfin M12 16 13.0
14 Nema Andrea Antunović CRO 1033 JK ORSAN Ž12 18 14.0
15 152 BRUNO MAREVIĆ CRO 793 JK MARINA KAŠTELA M12 19 15.0
16 108 Leo Stupar CRO 1036 JK 3.Maj M 20 16.0
17 87 Paola Miletić CRO 944 JK Kvarner Ž12 21 17.0
18 188 ANTICA BOBAN CRO 803 JK LABUD SPLIT Ž12 23 18.0
19 86 KORADO KARLOVIĆ CRO 1021 JK GALEB KOSTRENA M12 24 19.0
20 124 Kristian Buličić CRO 900 JK Trogir M 25 20.0
21 97 ROKO ŠTIGLIĆ CRO 967 JK Flumen M12 26 21.0
22 268 Srđan Milić CRO 910 JK ORSAN M 27 22.0
23 135 Andrija Matošić CRO 794 JK Mornar M 28 23.0
24 181 Ivan Švast CRO 854 JK 3.Maj M12 29 24.0
25 88 nathan berto CRO 977 jk maestral rovinj M12 30 25.0
26 178 Franko Knapić CRO 826 JK 3.Maj M 31 26.0
27 Nema Pino Roglić CRO 940 JK Mornar M 32 27.0
28 107 amadeo pavazza CRO 816 jk.split M 33 28.0
29 161 Nik Pivalica CRO 866 YC Zagreb M12 34 29.0
30 212 LEA KLIŠKINIĆ CRO 97 JK LABUD SPLIT Ž 35 30.0
31 216 laura lolić CRO 868 jk.split Ž12 36 31.0
32 113 David Granjas CRO 926 Yacht Club Croatia M12 37 32.0
33 158 EVA ŽUŽIĆ CRO 998 JK PLAV KRK Ž 39 33.0
34 223 Eva Šiško CRO 821 YC Zagreb Ž12 40 34.0
35 149 Dino Čosić CRO 1037 J.K.ZENTA M 41 35.0
36 227 Hrvoje Ban CRO 976 JK ORSAN M 42 36.0
37 121 Arnir Novak CRO 1018 JK Sveti Ivan M 44 37.0
38 282 Bartol Urem CRO 14 JK Mornar M12 45 38.0
39 250 Lukša Đović CRO 878 JK ORSAN M 46 39.0
40 112 Ulika Ivančić CRO 1815 JK "Horizont-Poreč Ž12 47 40.0
41 187 ANĐELO TOMIĆ CRO 875 JK LABUD SPLIT M 48 41.0
42 Nema Ivana Seršić CRO 886 SD Vihor Baška Ž12 50 42.0
43 102 Đani Muhar CRO 923 JK Trogir M 51 43.0
44 92 TINA GIZDIĆ CRO 1709 JK MARINA KAŠTELA Ž 52 44.0
45 119 Mauro Mendiković CRO 10 JK "Horizont-Poreč M12 53 45.0
46 234 Roni Bobovnik CRO 811 YC Zagreb M12 54 46.0
47 249 Roberta Bajčić CRO 917 JK PLAV KRK Ž12 55 47.0
48 357 karla prgomet CRO 835 jk.split Ž12 56 48.0
49 Nema LEON BAJČIĆ CRO 1000 JK PLAV KRK M12 57 49.0
50 186 Teo Pavlić CRO 5 JK Orišac M12 58 50.0
51 238 Damjan Kuzmanić CRO 752 JK Mornar M12 59 51.0
52 324 Vedran Radić CRO 890 JK Mornar M12 60 52.0
53 356 marino pavazza CRO 88 jk.split M12 61 53.0
54 336 Niko Jurešić CRO 982 JK PLAV KRK M12 62 54.0
55 156 RINO MAREVIĆ CRO 99 JK MARINA KAŠTELA M 63 55.0
56 263 Mateo Marinović CRO 874 JK Mornar M12 64 56.0
57 Nema TAJANA FILIPAŠ CRO 924 JK Orion Mošćenička Draga Ž12 65 57.0
58 Balša Dojkić MNE 41 jk Delfin M BFD 90.0
58 101 Hana Dragojević CRO 1002 J.K.ZENTA Ž BFD 90.0
58 102 Noa Vladislavić CRO 952 J.K.ZENTA M BFD 90.0
58 114 IVAN VRBATOVIĆ CRO 1708 JK MARINA KAŠTELA M12 BFD 90.0
58 100 ANTONIJA KUŠTERA CRO 1041 JK USKOK ZADAR Ž12 BFD 90.0
58 122 URSZULA BALAS CRO 984 J.D. "VAL" Ž12 BFD 90.0
58 141 dino zorić CRO 98 jk.split M12 BFD 90.0
58 106 Vicko Alfirević CRO 797 J.K.ZENTA M12 BFD 90.0
58 Ilija Marković MNE 47 jk Delfin M12 BFD 90.0
58 183 Ivan Jurić CRO 100 JK Sveti Ivan M12 BFD 90.0
58 175 Tea Stipanović CRO 850 JK 3.Maj Ž BFD 90.0
58 196 Noa Čehić CRO 1013 JK "Horizont-Poreč M BFD 90.0
58 201 MARKO BODROŽIĆ CRO 979 JK LABUD SPLIT M BFD 90.0
58 117 Jana Tomičić CRO 1012 JK "Horizont-Poreč Ž BFD 90.0
58 143 Roko Filip Ivelja CRO 759 JK Trogir M BFD 90.0
58 150 karlo bilić CRO 881 jk.split M BFD 90.0
58 Irina Kusovac MNE 63 jk Delfin Ž12 BFD 90.0
58 105 KARLA GOLJA CRO 725 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž12 BFD 90.0
58 368 toni bekan budimir CRO 965 jk.split M12 BFD 90.0
58 170 SUNČICA BAKOTIN CRO 91 JK MARINA KAŠTELA M12 BFD 90.0
58 195 Krešimir Trgo CRO 149 JK Orišac M BFD 90.0
58 154 ivor anić CRO 1088 jk.split M12 BFD 90.0
58 182 Lovre Kovačević CRO 751 JK Mornar M BFD 90.0
58 350 NIKOLA CRNOBORI CRO 774 JK BURA M BFD 90.0
58 Nema FRUZSINA KOVACS CRO 778 JK BURA Ž12 BFD 90.0
58 Nema ANDREJ JUKIĆ CRO 776 JK BURA M BFD 90.0
58 207 EMA KRSTULOVIĆ CRO 579 JK LABUD SPLIT Ž BFD 90.0
58 214 Jure Rakuljić CRO 524 JK Orišac M12 BFD 90.0
58 274 PAULO KOTLAR CRO 951 JK USKOK ZADAR M12 BFD 90.0

Scoring codes used

CodeDescriptionPoints
BFD Black flag disqualification under rule 30.3 90

 

http://www.jklabud.hr/mrduja-optimist-kup/mrduja-optimist-kup-2012
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sailwave Scoring Software 1.94 Build 29
www.sailwave.com