Mrduja Optimist Cup in memoriam Boris Vujnović

R5 - Grupa 1 Grupa

Start:Start 1, Finishes:Place, Time:14:42, Wind dir:SE, Ave wind:8
Rank Krit. Ljestvica Kormilar Država Br. na jedru Klub Spol Place Nett
1 3 sven stevanović CRO 1046 jk maestral rovinj M 1 1.0
2 22 Deni Martinović CRO 1031 JK Vega M 2 2.0
3 1 LEON KLJUŠ CRO 1044 J.D. "VAL" M 3 3.0
4 17 LOVRE MARFAT CRO 1081 JK USKOK ZADAR M 4 4.0
5 59 Palma Čargo CRO 891 JK Mornar Ž 5 5.0
6 32 Alex Kolić CRO 1032 JK Vega M 6 6.0
7 21 Marin Radačić CRO 1052 JK Trogir M 7 7.0
8 Toni Vrščaj SLO 298 WSC Črnomelj M 8 8.0
9 28 MIKA MAGLICA CRO 1024 JK GALEB KOSTRENA M 9 9.0
10 75 IAN STARAJ CRO 1010 JK Orion Mošćenička Draga Ž 10 10.0
11 47 Josip Svilan CRO 1053 JK Trogir M 11 11.0
12 30 Marko Smolić CRO 1060 JK Val Šibenik M 12 12.0
13 23 Karla Šavar CRO 1011 YC Zagreb Ž 13 13.0
14 14 Luka Makovec CRO 1812 JK "Horizont-Poreč M 14 14.0
15 27 Jana Jelčić CRO 1075 YC Zagreb Ž 15 15.0
16 18 marko mišura CRO 1038 jk.split M 16 16.0
17 49 Mateo Kovačić CRO 833 JK Vega M 17 17.0
18 Lin Pletikos SLO 63 Burja izola Ž 18 18.0
19 26 SVEN DJAK CRO 1063 J.D. "VAL" M 19 19.0
20 66 TOMISLAV PRHAT CRO 723 JK ULJANIK PLOVIDBA M 20 20.0
21 45 Luka Skokan CRO 989 JK ISTRA Lovran M 21 21.0
22 24 Leon Kalac CRO 1049 JK Kvarner M 22 22.0
23 60 TOMAS HAMERLITZ CRO 1005 JK OPATIJA M12 23 23.0
24 20 marin rogošić CRO 1067 jk.split M 24 24.0
25 48 VAL ĐUROVIĆ CRO 1017 JK USKOK ZADAR M 25 25.0
26 73 ratko knez CRO 867 jk.split M12 26 26.0
27 52 David Medančić CRO 1051 JK Kvarner M12 27 27.0
28 50 Sara Muješić CRO 1070 JK Vega Ž12 28 28.0
29 41 ANTE JUŠIĆ CRO 1047 JK ŽAL M 29 29.0
30 8 MARKO GAČIĆ CRO 1050 JK OPATIJA M 30 30.0
31 64 Antonio deMicheli Vitturi CRO 883 j.k. ŠPINUT M 31 31.0
32 13 Ivan Vlahinić CRO 1030 SD Vihor Baška M 32 32.0
33 62 ivona ercegovac CRO 971 jk.split Ž12 33 33.0
34 46 ANDRE VENTURINI CRO 1022 JK GALEB KOSTRENA M 34 34.0
35 34 Niko Kaštelan CRO 1058 YC Zagreb M12 35 35.0
36 10 PAVLE ŽIVANOVIĆ CRO 1004 JK OPATIJA M 36 36.0
37 42 Luka Rožić CRO 1039 JK Trogir M 37 37.0
38 76 ANDRO NINIĆ CRO 1062 J.D. "VAL" M12 38 38.0
39 63 Nora Glušić CRO 1082 JK Vega Ž 39 39.0
40 81 LARA MANESTAR CRO 987 J.D. "VAL" Ž12 40 40.0
41 71 GAŠPAR PERIĆ CRO 943 JK USKOK ZADAR M 41 41.0
42 19 MARTIN VERBANAC CRO 799 JK ULJANIK PLOVIDBA M 42 42.0
43 57 FRAN ŽANIĆ CRO 1040 J.K.BURIN M 43 43.0
44 54 Mara Milić CRO 1055 JK "Horizont-Poreč Ž12 44 44.0
45 56 Nina Skopac CRO 1065 JK "Horizont-Poreč Ž12 45 45.0
46 31 MARKO VUKSANOVIĆ CRO 988 JK OPATIJA M12 46 46.0
47 61 Val Ivančić CRO 995 JK "Horizont-Poreč M12 47 47.0
48 51 LEONARDA FUGOŠIĆ CRO 1029 J.D. "VAL" Ž 48 48.0
49 15 Alberto Perković CRO 788 JK Vega M 49 49.0
50 72 TEA MANESTAR CRO 954 J.D. "VAL" Ž 50 50.0
51 25 Lucija Lakovic CRO 1078 JK "Horizont-Poreč Ž 51 51.0
52 74 Roko Copić CRO 958 JK Val Šibenik M12 52 52.0
53 40 božidar golubić CRO 1016 jk.split M12 53 53.0
54 53 Juraj Radačić CRO 1006 JK Val Šibenik M12 54 54.0
55 80 Timon Vertuš CRO 760 YC Zagreb M12 55 55.0
56 65 Hrvoje Suraček CRO 957 JK Val Šibenik M 56 56.0
57 79 ERIK BELOĆ CRO 721 JK ULJANIK PLOVIDBA M 57 57.0
58 7 stipe gašpić CRO 1068 jk.split M 58 58.0
59 44 Iva Vlahinić CRO 887 SD Vihor Baška Ž 59 59.0
60 36 Ivo Ramić CRO 1072 JK Vega M12 60 60.0
61 53 DINO PRTENJAČA CRO 959 JK Tramontana Opatija M 61 61.0
62 68 PATRIK PRHAT CRO 727 JK ULJANIK PLOVIDBA M 62 62.0
63 39 Kresimir Buneta CRO 1079 Yacht Club Croatia M 63 63.0
64 29 Duje Matić CRO 922 JK Trogir M 64 64.0
65 69 Klara Kuzmanić CRO 991 JK Mornar Ž 65 65.0
66 84 Antonio Milevoj CRO 1071 JK Kvarner M 66 66.0
67 67 Cedrik Krajinović CRO 1042 JK Vega M 67 67.0
68 70 Mia Kazoti CRO 978 JK Trogir Ž 68 68.0
69 82 bruna ercegovac CRO 1061 jk.split Ž 69 69.0
70 83 Dražen Rode CRO 948 SD Vihor Baška M 70 70.0

 

http://www.jklabud.hr/mrduja-optimist-kup/mrduja-optimist-kup-2012
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sailwave Scoring Software 1.94 Build 29
www.sailwave.com