Mrduja Optimist Cup in memoriam Boris Vujnović

R5 - Grupa 2 Grupa

Start:Start 2, Finishes:Place, Time:15:46, Wind dir:SE, Ave wind:8
Rank Krit. Ljestvica Kormilar Država Br. na jedru Klub Spol Place Nett
1 196 Noa Čehić CRO 1013 JK "Horizont-Poreč M 1 1.0
2 99 KARMEN PERKOVIĆ CRO 1019 JK LABUD SPLIT Ž 2 2.0
3 92 TINA GIZDIĆ CRO 1709 JK MARINA KAŠTELA Ž 3 3.0
4 195 Krešimir Trgo CRO 149 JK Orišac M 4 4.0
5 88 nathan berto CRO 977 jk maestral rovinj M12 5 5.0
6 Balša Dojkić MNE 41 jk Delfin M 6 6.0
7 121 Arnir Novak CRO 1018 JK Sveti Ivan M 7 7.0
8 101 Hana Dragojević CRO 1002 J.K.ZENTA Ž 8 8.0
9 175 Tea Stipanović CRO 850 JK 3.Maj Ž 9 9.0
10 282 Bartol Urem CRO 14 JK Mornar M12 10 10.0
11 87 Paola Miletić CRO 944 JK Kvarner Ž12 11 11.0
12 86 KORADO KARLOVIĆ CRO 1021 JK GALEB KOSTRENA M12 12 12.0
13 108 Leo Stupar CRO 1036 JK 3.Maj M 13 13.0
14 106 Vicko Alfirević CRO 797 J.K.ZENTA M12 14 14.0
15 188 ANTICA BOBAN CRO 803 JK LABUD SPLIT Ž12 15 15.0
16 114 IVAN VRBATOVIĆ CRO 1708 JK MARINA KAŠTELA M12 16 16.0
17 109 ian antonić CRO 1048 jk maestral rovinj M12 17 17.0
18 193 Karla Milat CRO 1069 JK ORSAN Ž 18 18.0
19 102 Noa Vladislavić CRO 952 J.K.ZENTA M 19 19.0
20 180 TONINA PERKOVIĆ CRO 949 JK LABUD SPLIT Ž12 20 20.0
21 122 URSZULA BALAS CRO 984 J.D. "VAL" Ž12 21 21.0
22 95 KARLO VRSALJKO CRO 983 JK USKOK ZADAR M 22 22.0
23 110 PETAR MILUN CRO 990 JK MARINA KAŠTELA M12 23 23.0
24 92 Marijan Mavar CRO 907 Yacht Club Croatia M12 24 24.0
25 149 Dino Čosić CRO 1037 J.K.ZENTA M 25 25.0
26 100 ANTONIJA KUŠTERA CRO 1041 JK USKOK ZADAR Ž12 26 26.0
27 178 Franko Knapić CRO 826 JK 3.Maj M 27 27.0
28 Ilija Marković MNE 47 jk Delfin M12 28 28.0
29 117 Jana Tomičić CRO 1012 JK "Horizont-Poreč Ž 29 29.0
30 161 Nik Pivalica CRO 866 YC Zagreb M12 30 30.0
31 135 Andrija Matošić CRO 794 JK Mornar M 31 31.0
32 Nema Andrea Antunović CRO 1033 JK ORSAN Ž12 32 32.0
33 183 Ivan Jurić CRO 100 JK Sveti Ivan M12 33 33.0
34 97 ROKO ŠTIGLIĆ CRO 967 JK Flumen M12 34 34.0
35 152 BRUNO MAREVIĆ CRO 793 JK MARINA KAŠTELA M12 36 35.0
36 181 Ivan Švast CRO 854 JK 3.Maj M12 37 36.0
37 150 karlo bilić CRO 881 jk.split M 38 37.0
38 154 ivor anić CRO 1088 jk.split M12 39 38.0
39 Nema TAJANA FILIPAŠ CRO 924 JK Orion Mošćenička Draga Ž12 40 39.0
40 102 Đani Muhar CRO 923 JK Trogir M 41 40.0
41 130 Filip Gačić CRO B.B. JK Zvir M 42 41.0
42 Nema Pino Roglić CRO 940 JK Mornar M 43 42.0
43 170 SUNČICA BAKOTIN CRO 91 JK MARINA KAŠTELA M12 44 43.0
44 158 EVA ŽUŽIĆ CRO 998 JK PLAV KRK Ž 45 44.0
45 107 amadeo pavazza CRO 816 jk.split M 46 45.0
46 124 Kristian Buličić CRO 900 JK Trogir M 47 46.0
47 268 Srđan Milić CRO 910 JK ORSAN M 48 47.0
48 227 Hrvoje Ban CRO 976 JK ORSAN M 49 48.0
49 250 Lukša Đović CRO 878 JK ORSAN M 50 49.0
50 125 LUKAS MOROŽIN CRO 921 JK PLAV KRK M12 51 50.0
51 274 PAULO KOTLAR CRO 951 JK USKOK ZADAR M12 52 51.0
52 350 NIKOLA CRNOBORI CRO 774 JK BURA M 53 52.0
53 118 NIKA MANESTAR CRO 985 J.D. "VAL" Ž12 54 53.0
54 112 Ulika Ivančić CRO 1815 JK "Horizont-Poreč Ž12 55 54.0
55 105 KARLA GOLJA CRO 725 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž12 56 55.0
56 212 LEA KLIŠKINIĆ CRO 97 JK LABUD SPLIT Ž 57 56.0
57 186 Teo Pavlić CRO 5 JK Orišac M12 58 57.0
58 127 bruno gašpić CRO 968 jk.split M12 59 58.0
59 201 MARKO BODROŽIĆ CRO 979 JK LABUD SPLIT M 60 59.0
60 119 Mauro Mendiković CRO 10 JK "Horizont-Poreč M12 61 60.0
61 187 ANĐELO TOMIĆ CRO 875 JK LABUD SPLIT M 62 61.0
62 249 Roberta Bajčić CRO 917 JK PLAV KRK Ž12 63 62.0
63 182 Lovre Kovačević CRO 751 JK Mornar M 64 63.0
64 234 Roni Bobovnik CRO 811 YC Zagreb M12 65 64.0
65 207 EMA KRSTULOVIĆ CRO 579 JK LABUD SPLIT Ž 66 65.0
66 Nema Ivana Seršić CRO 886 SD Vihor Baška Ž12 67 66.0
67 214 Jure Rakuljić CRO 524 JK Orišac M12 68 67.0
68 324 Vedran Radić CRO 890 JK Mornar M12 69 68.0
69 368 toni bekan budimir CRO 965 jk.split M12 70 69.0
70 156 RINO MAREVIĆ CRO 99 JK MARINA KAŠTELA M 71 70.0
71 336 Niko Jurešić CRO 982 JK PLAV KRK M12 72 71.0
72 223 Eva Šiško CRO 821 YC Zagreb Ž12 73 72.0
73 Nema FRUZSINA KOVACS CRO 778 JK BURA Ž12 74 73.0
74 238 Damjan Kuzmanić CRO 752 JK Mornar M12 75 74.0
75 Nema LEON BAJČIĆ CRO 1000 JK PLAV KRK M12 76 75.0
76 89 marin kustić CRO 981 jk.split M12 BFD 90.0
76 Igor Nikolić MNE 46 jk Delfin M12 BFD 90.0
76 141 dino zorić CRO 98 jk.split M12 BFD 90.0
76 216 laura lolić CRO 868 jk.split Ž12 BFD 90.0
76 113 David Granjas CRO 926 Yacht Club Croatia M12 BFD 90.0
76 143 Roko Filip Ivelja CRO 759 JK Trogir M BFD 90.0
76 Irina Kusovac MNE 63 jk Delfin Ž12 BFD 90.0
76 120 Roko Vekić CRO 1970 JK Zvir M BFD 90.0
76 263 Mateo Marinović CRO 874 JK Mornar M12 BFD 90.0
76 258 Helen Chiddenton CRO 938 JK ORSAN Ž BFD 90.0

Scoring codes used

CodeDescriptionPoints
BFD Black flag disqualification under rule 30.3 90

 

http://www.jklabud.hr/mrduja-optimist-kup/mrduja-optimist-kup-2012
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sailwave Scoring Software 1.94 Build 29
www.sailwave.com