• Kalenda regata 2023

Skupina A brojila je 18 posada od čega 3 posade JK Labud koje su konačno izborile 5. (Zrinka Hrvoj), 7. (Toni Smerdelj) i 16. (Nikola Dešković) mjesto. U ovoj skupini prva dva mjesta pripala su posadama iz Češke i Slovačke.

Skupinu B organizator je mogao preimenovati u „labudova grupa" jer je od 8 posada čak 5 pristiglo iz našeg kluba. Konačni rezultati Karlo Kuret 3., Mladen Pivčević, 4. Minski Fabris 5., Niko Jerković 7., Petra Plenković 8.

Pobjedu u skupini C u kojoj je borbu vodilo također 8 jedrilica slavila je posada broda Eol X sa kormilarom Leo Lemešićem. Ovjde smo imali jedu posadu ali i jedno zlato.

Kao posljedica dobrih rezultata u finalu opet brojčano prednjačimo jer od 11 posada JK Labud ima 3 a sve ostalo su posade pojedinih klubova.

I na kraju dolazi šlag. Karlo Kuret u one design jedrenju Uskršnje regate osvaja prvo mjesto.

Još jednom čestitke svima koji su sudjelovali. Bilo je lijepo toliko puta pročitati ime našeg kluba.