Kao što smo pomogli susjednom klubu Mornar ustupivši im plato za smještaj jedrilica za vrijeme SP,  tako smo otvorili naša vrata najmlađim jedriličarima JK Zenta.  Gostoprimstvo ćemo im pružiti koliko god im bude potrebno.

Nemili događaji na Zenti - opširnije

 

 

 

Kao što smo pomogli susjednom klubu Mornar ustupivši im plato za smještaj jedrilica za vrijeme SP,  tako smo otvorili naša vrata najmlađim jedriličarima JK Zenta.  Gostoprimstvo ćemo im pružiti koliko god im bude potrebno.

 

 

Uvala baluni proteklog je tjedna bila domaćin svjetskim laserašima i laserašicama do 21 godine. Organizator, JK Mornar, imao je dosta problema sa nedostatkom vjetra no prvenstvo je ipak imalo uspješan epilog. Na prvenstvu su sudjelovali Karmen i Dominik Perković. Karmen
je zauzela 26. a Dominik 16. mjesto.
Kako smo  JK Mornar pomogli ustupivši plato za smještaj velikog broja natjecatelja. zahvaljujemo se svim članovima na razumijevanju zbog otežanog kretanja našim klubom.

Rezultati

 

Najbrži brod regate posada Polet furioso

3 DANA VRHUNSKOG JEDRENJA NA RELACIJI SPLIT-VIS-SPLIT: UKUPNO 179 POSADA, VIŠE OD 1.000 JEDRILIČARA IZ ČAK 15 ZEMALJA

Po broju prijava rekordna 75. Viška regata  opravdala je sva očekivanja: sudjelovalo je rekordnih 179 posada te više od 1.000 jedriličara iz čak 15 zemalja. Uz tradicionalno brojne hrvatske, slovenske, talijanske i slovačke jedriličare, na ovogodišnjoj regati natjecali su se i Austrijanci, Brazilci, Česi, Finci, Francuzi, Nijemci, Crnogorci, Srbi, Rusi, Nizozemci i Šveđani.

U dvije etape najbrži brod ovog jubilarnog 75. izdanja je Labudov POLET FURIOSO s kormilarom Nikolom Deškovićem koji je u luku Vis prvog dana regatavanja došao prvi, a u drugoj nedjeljnoj etapi prema Splitu treći. Ukupno jedreno vrijeme u oba plova mu je bilo najbolje, te je tako ova posada osigurala pokal najbrže jedrilice prema kriteriju najbržeg jedrenog vremena. 

Pobjednik 75. Viške regate za krstaše razreda ORC, te ujedno i službeni pobjednik 75. Viške regate je jedrilica DUBROVNIK s kormilarom Denisom Vukasom. Pobjednik u kategoriji krstaša razreda OPEN je jedrilica POLET FURIOSO s kormilarom  Nikolom Deškovićem                                           

Pobjednici posada jedrilica Dubrovnik

R2 - C0 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C0 121 SOLID WHITE 2439 GORAZD DIMNIK BD Ranca SLO MORE 55 3:08:39 1.0
2 C0 163 LADY NOR 2548 MARIO KUNDIH JK ENDEMI CRO MORE 55 3:09:32 2.0
3 C0 138 LIA OF SWEDEN 2547 DAVORIN MUDROVČIĆ JK Neverin- Čavle CRO MORE 55 3:10:10 3.0
4 C0 43 KETY 1291 BORIS KAŠLJEVIĆ JK Val- Šibenik CRO GRAND SOLEIL 3:19:55 4.0
5 C0 152 ZLATAN 3822 LUKAS TATEK JK Endemi- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 50 3:20:08 5.0
6 C0 94 MORE GREY 2545 IVAN IVANKOVIĆ JK Neverin- Čavle CRO MORE 55 3:21:09 6.0
7 C0 124 KARPO 1715 MAKS VREČKO JK Loka Timing SLO ELAN 450 3:25:12 7.0
8 C0 113 01 EXPRESS 2306 VILIAM KUBOVČIK YACHT AIRO SVK FIRST 45 3:28:06 8.0
9 C0 52 VICKAN   JAN OSTERMAN JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO BAVARIA CRUISER 51 3:28:25 9.0
10 C0 177 MATEJUŠKA 1087 DAMIR NOVINA JK Špinut- Split CRO BAVARIA 49 3:30:07 10.0
11 C0 109 MAESTOSO   LUKA DROBAC JK Samobor- Samobor CRO DUFOUR 520 GL 3:32:37 11.0
12 C0 139 BYBLIS 2302 ROBERT MALEKOVIĆ Riječki JK- Rijeka CRO BENETEAU FIRST 45 3:32:55 12.0
13 C0 169 SEA EAGLE 2449 KRUNOSLAV TKALČEC JK A.N.A.- Bakar CRO ELAN 50 3:33:35 13.0
14 C0 28 CARMENTA 2303 BARBORA BACHRATA Dynamo Energia Bratislava SVK BENETEAU FIRST 45 3:34:37 14.0
15 C0 45 SRNA V 424 CIRIL VRANČIČ JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO BAVARIA 46 3:37:50 15.0
16 C0 56 PURPLE RAIN 51 ENRICO CIPRIANI JK Mornar- Split   SUN ODYSSEY 519 3:38:56 16.0
17 C0 118 FIJA 50 DALIBOR JURKOVIĆ JK Samobor- Samobor CRO BAVARIA 50C 3:39:44 17.0
18 C0 76 SUMMER POINT   LUKA PEZELJ JK Zenta- Split CRO BAVARIA CRUISER 46 3:42:06 18.0
19 C0 50 TIGER CAT   MARINKO MRDULJAŠ JK Labud- Split CRO SALONA 45 3:42:50 19.0
20 C0 16 BATALA 2162 MILOŠ JAKŠA JK Bura- Makarska CRO BAVARIA 50 3:44:08 20.0
21 C0 168 BEBA 2083 KRUNOSLAV VARGA JK Biograd- Biograd CRO SALONA 45 3:44:28 21.0
22 C0 165 MORE AMORE 2440 DUBRAVKO ČIŽMEŠIJA JK Sveti Nikola- Zagreb CRO MORE55 3:45:17 22.0
23 C0 153 MARINA HRAMINA 54 2208 LUKA KOVAČEV JK Tijat- Vodice CRO BAVARIA CR46 3:45:59 23.0
24 C0 35 THE ONE   MARTIN FERANEC JK Trogir- Trogir CRO Bennetau Oceanis 51.1 3:47:26 24.0
25 C0 87 SREĆA 2441 JOŠKO PILIĆ JK Špinut- Split CRO BAVARIA 44 3:47:41 25.0
26 C0 89 KARLA 2354 IVO HAJDUK JK Strožanac- Podstrana CRO SALONA 45 3:48:37 26.0
27 C0 25 EOL 2635 KRESIMIR HLEDE SNK FSB- Zagreb CRO SALONA 45 3:49:50 27.0
28 C0 101 BEL AMI 31 ŽELJKO CIKATIĆ - PILA JK Mornar- Split CRO BERMUDA KETCH RACER 3:50:14 28.0
29 C0 110 DIAMOND   MARKO KREJČI   CRO HANSE455 3:50:36 29.0
30 C0 151 SREBRENA   ERMIN AGANOVIC JK BURJA Izola SLO BAVARIA 45 3:54:14 30.0
31 C0 180 KATRIN 51 MLADEN KARACIC JK Kvarner- Rabac CRO BAVARIA 51 CRUISER 3:54:43 31.0
32 C0 111 STONČICA 2 49 FRANE BARIĆ   CRO BAVARIA 49 3:57:15 32.0
33 C0 140 ISABELA 6136 TOMISLAV ŠUJERANOVIĆ JK Endemi- Zagreb CRO SALONA 45 4:03:10 33.0
34 C0 154 MARINA HRAMINA 55 2209 ANTE PELAJIĆ JK Tijat- Vodice CRO BAVARIA CR 46 4:05:01 34.0
35 C0 136 ARBA   NEVEN CUCULIĆ JK Neverin- Čavle CRO DUFOUR 460 GRAND LARGE 4:07:10 35.0
36 C0 137 CETINA   AREL MIKULIČIĆ JK Neverin- Čavle CRO DUFOUR 460 GRAND LARGE 4:20:39 36.0
37 C0 164 SUTVID   FILIP ĆURIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO BAVARIA 49 DNF 40.0
37 C0 58 ORLAN   SERGEJ ANDONOV Yacht Club Herceg-Novi MNE BAVARIA CRUISER 45 DNF 40.0
37 C0 83 PODKAMENICA 51 LEICHTFRIED JORG SYCS AUT BAVARIA 51 DNS 40.0

R2 - C1 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C1 59 ERCO 2413 IZTOK SVETINA JK Šibenik- Šibenik CRO DUFOUR 460 GL 3:25:02 1.0
2 C1 114 MINORCA   NOA NINCEVIC JK Istra- Lovran CRO DUFOUR 44 3:26:51 2.0
3 C1 116 MMONFLOWER 3 (MAXI SVINJA) 11 IGOR PERTOT YC / JK Čupa ITA SALONA 44 3:29:52 3.0
4 C1 144 SAINT MARTIN 1462 PETAR ŠIMUNOVIĆ JK Senj- Senj CRO BAVARIA 42 MATCH 3:31:48 4.0
5 C1 32 XARA 2583 TINA MRAOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO X YACHT 3:36:16 5.0
6 C1 82 XAVIERA 2582 DAVOR MIOKOVIĆ JK Guc- Sali CRO X 4.3 3:44:40 6.0
7 C1 148 VIHOR I 2409 IGOR BARBALIĆ   CRO BAVARIA 42 3:46:23 7.0
8 C1 117 VANJA   MILE VILAR JK Zenta- Split SLO ELAN 45 IMPRESSION 3:46:35 8.0
9 C1 178 CALIFORNIA   JURIĆ NIKOLA JK Malinska- Malinska CRO ELAN 45 3:51:40 9.0
10 C1 10 ESRA 2692 ROBERT ŽUPANOVIĆ JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO DUFOUR 460 GRAND LARGE 3:56:30 10.0
11 C1 29 XENIA 2373 MARIJA BAČEKOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO X YACHT 4.3 3:58:05 11.0
12 C1 51 NAVIGO III   HRVOJE KENFELJ JK Labud- Split CRO SUN ODISSEY 42 DS 4:10:49 12.0
13 C1 18 MASLINOVIK 2278 DUBRAVKO JELIĆ JK Strožanac- Podstrana CRO ELAN 431 4:23:08 13.0
14 C1 36 MAKARSKA 2   JAKOV MIŠURA JK Strožanac- Podstrana CRO SUN ODYSSEY 43 4:33:14 14.0
15 C1 31 HAURAKI   MIROSLAV KOŽUH JK Labud- Split CRO DUFOUR 455 GL DNF 17.0
15 C1 134 FENERA   DARIO KALE JK Neverin- Čavle CRO DUFOUR 430 GRAND LARGE DNF 17.0

R2 - C2 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C2 131 FRENČ KIS   OLIMPIO PERUŠKO Oropila NK SLO ELAN 40 3:36:20 1.0
2 C2 128 RUM 1826 ANTE SPOLJARIC JK Tijat- Vodice CRO SALONA 38 3:38:42 2.0
3 C2 120 AMORE 2660 ANDREJ ŠUBER WADA SLO MORE 40 3:42:41 3.0
4 C2 74 OLIVA 2694 BERISLAV BOBAN JK Labud- Split CRO ELAN 40 3:44:29 4.0
5 C2 130 ZIGGY 1504 HRVOJE KOMERIČKI SNK FSB- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 39 3:44:30 5.0
6 C2 146 CHERRY 1810 FILIP HUSNJAK JK Zagreb- Zagreb CRO SALONA 38 3:47:00 6.0
7 C2 127 RED WINE 1915 DARKO PUZEK JK Samobor- Samobor CRO SALONA 38 3:50:57 7.0
8 C2 5 ZELJANA III   ZDRAVKO ROJE JK Zenta- Split CRO BAVARIA CRUISER 41 3:59:16 8.0
9 C2 95 ORCA 2684 MARINO LEMEŠIĆ JK Labud- Split CRO DEHLER 38 3:59:42 9.0
10 C2 145 COCKTAIL 1899 MARKO DUBRAVEC JK Endemi- Zagreb CRO SALONA 38 4:03:23 10.0
11 C2 129 PUNCH 1901 MARIJAN BELUŠIĆ JK Tijat- Vodice CRO SALONA 38 4:03:50 11.0
12 C2 172 BILLIE JEAN   LAVRENČIĆ BORUT   SLO SUN ODYSSEY 389 4:04:03 12.0
13 C2 3 ADIO PAMETI 762 IGOR GLIHA JK Labud- Split CRO SAS 39 4:05:07 13.0
14 C2 179 AMARO 1900 RICHARD STRAPKO JK TANGRETO SVK SALONA 38 4:05:53 14.0
15 C2 69 BOLERO 1532 MILAN BUŠIĆ JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO SALONA 37 4:07:16 15.0
16 C2 90 BLUETTE 6067 MARIN BANOVAC JK Split- Split CRO GRAND SOLEIL 37 4:14:18 16.0
17 C2 174 DUST IN THE WIND   SANDI FON   SLO SUN ODYSSEY 389 4:14:55 17.0
18 C2 119 TEQUILA 1808 MATE MAGLOV JK Zagreb- Zagreb CRO SALONA 38 4:15:47 18.0
19 C2 175 IMAGINE   Mitja Pavliha   SLO SUN ODYSSEY 389 4:18:30 19.0
20 C2 112 MRKINTA DRUGA 521 DARKO JAJIĆ JK Zenta- Split CRO SAS 39 4:25:12 20.0
21 C2 66 MAJA 11112 ŽELJKO BEDALOV JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO OCEANIS 393 4:25:58 21.0
22 C2 173 SUZIE Q   PETAR HVALICA   SLO SUN ODYSSEY 389 4:27:00 22.0
23 C2 170 RIO   MIKLAVŽ ŠKORC   SLO Elan 40 impression 4:29:17 23.0
24 C2 77 WILD THING 1584 TOMISLAV PAPIĆ JK Trogir- Trogir CRO ELAN 37 4:35:08 24.0
25 C2 100 JUMPIN JACK   SANDI VEDE JK Delfin- Pula CRO HANSE 385 4:41:22 25.0
26 C2 171 HAPPY   MATJAŽ FAJFAR   SLO ELAN 40 IMPRESSION 4:42:40 26.0
27 C2 30 ŠKURIBANDA   EDI ŠTOLFA JK Labud- Split CRO OCEANIS 393 DNF 28.0

R2 - C3 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C3 22 KOBRA 1485 LUKA OSTOJIC JK Špinut- Split CRO X-35 3:44:13 1.0
2 C3 133 FAYRUZ 1003 ZVONIMIR RASTE JK A.N.A.- Bakar CRO BENETAU FIRST 36.7 4:01:15 2.0
3 C3 98 COOPER 2606 ŽELJKO JURA JK Samobor- Samobor CRO ELAN E4 4:02:25 3.0
4 C3 92 LADY X 2693 SRĐAN ČERNI SNK FSB- Zagreb CRO X-YACHTS XC35 4:16:01 4.0
5 C3 97 JADRANKA 359 ĐURO SEKELJ JK Uskok- Zadar CRO BAVARIA 36 4:16:38 5.0
6 C3 21 ELI   MARKO ŽIDIĆ PSU Peliška jedra- Orebić CRO DUFOUR 382 4:43:50 6.0

R2 - C4 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C4 103 ANALEA 2700 IGOR ŠIKIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ELAN 340 3:51:30 1.0
2 C4 132 ANA 2 427 ŽIVKO MATUTINOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO ELAN 333 4:05:37 2.0
3 C4 1 FILOMENA 669 BOŽIDAR RADIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 31 4:13:27 3.0
4 C4 6 NONO RUDE 2 2115 TOMISLAV FURLAN JK Neverin- Čavle CRO Y999 4:15:05 4.0
5 C4 33 TUNA 426 GATTIN MIHOVIL JK Labud- Split CRO ELAN 33 4:17:16 5.0
6 C4 54 RENI 2702 ŠIMIĆ ZORAN JK Labud- Split CRO BENETEAU OCEANIS 323 4:18:58 6.0
7 C4 64 SQUAW 1216 DRAGAN KUBELKA JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO ELAN 33 4:24:25 7.0
8 C4 26 MALA SIRENA 2 2040 IGOR ČALJKUŠIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 33 4:27:16 8.0
9 C4 19 TATOO   DAMIR DOMINOVIĆ JK Zenta- Split CRO ELAN 333 4:27:57 9.0
10 C4 157 ZRNO SOLI   IVAN ZRILIĆ JK Biograd- Biograd CRO ELAN 333 4:39:44 10.0
11 C4 125 MASLAČAK 2691 DAG ORŠIĆ JK Biograd- Biograd CRO ELAN 31 S 4:42:06 11.0

R2 - C5 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C5 67 KANA 2360 IVO MATIĆ JK Trogir- Trogir CRO ELAN31 4:17:56 1.0
2 C5 46 ŠKRLATICA   VOJIN ČOLAK-ANTIĆ CCSRC SUI ELAN E3 4:20:46 2.0
3 C5 40 CHITA 2 DR.NIKOLA TRUŠ JK LAHOR MNE AMON 940 4:49:35 3.0

R2 - C6 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 C6 122 FIRST LOVE 1385 DARKO BRAVIĆ JK Split- Split CRO BENETEAU- FIRST 27.7 4:19:17 1.0
2 C6 14 RUMBA 664 ŽELJKO ČULAR JK Špinut- Split CRO ELAN EXPRESS 4:35:22 2.0
3 C6 71 DORA 229 VJEKO GATTIN JK Labud- Split CRO DUFOUR 28 4:42:33 3.0

R2 - CMAXI SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 CMAXI 91 JASMINE 2560 MATEJ MLAKER JK Kon-Tiki CRO- Hum na Sutli CRO HANSE 588 3:27:20 1.0
2 CMAXI 79 CARDEA   MARIO JOZOVIC JK Orsan- Dubrovnik CRO JEANNEAU 53 3:29:02 2.0
3 CMAXI 115 SAUVIGNON BLANC   DAMIR MARASOVIĆ JK Zenta- Split CRO D&D KUFNER 54 3:41:56 3.0
4 CMAXI 106 LA VESTA 759 HANNU NIEMELÄ HSK FIN BAVARIA 56 CRUISER DNC 5.0

R2 - R0 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R0 135 GENERALI (ASSILINA III) 878 SAMO ŽVAN JD MARIBORČANKA SLO TP52 2:30:46 1.0
2 R0 8 POLET FURIOSO 11152 NIKOLA DESKOVIC JK Labud- Split CRO TP52 2:31:03 2.0
3 R0 23 PAULA 77 KOLJA DUMANIC B.F.Y.C. SVK FW40 2:45:32 3.0
4 R0 4 BAREV 3732 ANTE VANJAKA JK Labud- Split CRO MURTIĆ 52 2:46:42 4.0
5 R0 150 BARBA BRANKO 4311 FILIP ZORIČIOĆ JK Labud- Split CRO IMX-45 3:13:12 5.0
6 R0 73 ANADORA 89 HRVOJE OPACAK JK Labud- Split CRO   3:17:42 6.0
7 R0 93 GEISHA1 1141 DAMIR REPAC JK Uskok- Zadar CRO FIRST47.7 3:21:59 7.0
8 R0 65 TARA 1 2309 MARIN LOVROVIĆ JK Rijeka- Rijeka CRO FIRST 45 3:23:39 8.0
9 R0 17 TEUTA 2513 ANDREJ JEREB MERKUR IDRIJA SLO COMET 45S 3:28:23 9.0
10 R0 166 ANA B.   VJERAN TECILAZIĆ JK Zenta- Split CRO SUN ODISEY 49 DNF 11.0

R2 - R1 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R1 42 ORION II 1799 IVAN KURET JK Labud- Split CRO SALONA 44 3:11:31 1.0
2 R1 141 X-CITE 1553 TONKO RAMEŠA JK Kornati- Murter CRO X41 OD 3:12:35 2.0
3 R1 68 ANIMA 2019 NIKO KMETOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ONE OF 3:12:48 3.0
4 R1 161 SAIL LA VIE II / EX FLY4 2435 DARKO SMRKINIC JK Uskok- Zadar CRO J&V ILC40 3:13:02 4.0
5 R1 38 TOTO TRAVEL 1745 MARIO HRVOJ JK Špinut- Split CRO FARR 40 3:14:31 5.0
6 R1 123 JANMAR 4444 PETAR LJUBAS JK Labud- Split CRO X-43 3:26:10 6.0

R2 - R2 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R2 81 DUBROVNIK 1933 DENIS VUKAS JK Orsan- Dubrovnik CRO ENAVIGO 38R 2:45:29 1.0
2 R2 104 GRINGO 2 6482 ROBERT SANDALIĆ JK Uskok- Zadar CRO A40 3:10:16 2.0
3 R2 72 DSK X- TREME 37 7777 DUBRAVKO FRANKOVIĆ JK Opatija- Opatija CRO X TREME 37 3:10:37 3.0
4 R2 80 OVERLOAD 11745 SINIŠA KALITERNA JK Split- Split CRO MILLENIUM 40 3:16:05 4.0
5 R2 105 MAREUS 13434 LUKA JERČIĆ JK Špinut- Split CRO KRSTAŠ 3:23:50 5.0
6 R2 61 CROATEL ONE 1234 MARIN MIŠURA JK Labud- Split CRO BENETEAU FIRST 40.7 3:25:12 6.0
7 R2 20 MY MAY 505 MLADEN BRALIĆ-NOVAK JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO ELAN E5 3:28:24 7.0
8 R2 7 CORAL VII 1085 MARIJAN SUSKO JK Špinut- Split CRO SALONA 380 3:29:17 8.0
9 R2 34 JONATHAN III 1255 MARTINA VRKIĆ JK Trogir- Trogir CRO FIRST 40.7 3:29:40 9.0
10 R2 48 STRIBOR 797 ANA GOJČETA JK Šibenik- Šibenik CRO GRAND SOLEIL 40'R 3:31:00 10.0
11 R2 155 ULTRA SVIBOR 2525 DAMIR ŠPIRELJA JK Orion- Moščenička draga CRO FIRST 40.7 3:31:10 11.0
12 R2 156 ULTRA SULTAN 1134 NIKOLA DEŠKOVIĆ JK Orion- Moščenička draga CRO FIRST 40.7 3:35:07 12.0
13 R2 60 ŽVELJARIN 14713 ALJOŠA GATIN JK Zagreb- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 40 3:37:33 13.0
14 R2 12 EASY ELEVEN 1925 AKRAP NIKOLA JK Špinut- Split CRO BAVARIA 40S 3:46:46 14.0
15 R2 107 SALSA 2 1963 ZDENKO BASARIĆ HJK Siscia- Sisak CRO BAVARIJA 41S 3:50:58 15.0

R2 - R3 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R3 13 FULL PELT 2436 ANTE ANTUNOVIĆ JK Split- Split CRO CUSTOM 36 2:35:12 1.0
2 R3 41 MAGNUM 3 1142 MILAN PIVALICA JK Labud- Split CRO JUSTIN10 3:11:59 2.0
3 R3 143 WISH YOU WERE HERE 3614 JOSIP STIPCEVIC JK Uskok- Zadar CRO SOLARIS 36 OD 3:19:42 3.0
4 R3 2 MUNJEK F 2356 DUŠKO TOMIĆ JK Labud- Split CRO M 34 3:26:52 4.0
5 R3 99 MAKAKADA 4575 LEA VOJKOVIĆ JK Zenta- Split CRO MARINA 36 SPORT 3:28:07 5.0
6 R3 63 VIGA 595 VEDRAN UJEVIĆ JK Split- Split CRO JUSTIN TEN + 3:36:42 6.0
7 R3 126 RAMONA 16155 TIHOMIR STRIČEVIĆ JK Špinut- Split CRO X-35 3:37:11 7.0
8 R3 11 NEMIR V 1111 BRANKO ŠIROLA JK Labud- Split CRO REVAL 3:40:53 8.0
9 R3 9 LADY X 431 TONI MLIKOTA JK Labud- Split CRO X YACHTS 3:43:30 9.0
10 R3 88 BE FIRST 725 MILJENKO ŽANIĆ JK Burin- Novi Vinodolski CRO BENNETAU FIRST 35. 3:44:27 10.0
11 R3 102 ROVINJ 1789 DAVOR MARČEC JK Uskok- Zadar CRO JOD 35 3:47:47 11.0

R2 - R4 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R4 96 FATAMORGANA 2 11111 MATE ARAPOV JK Mornar- Split CRO PATUCELLI 2:42:04 1.0
2 R4 53 JUŽNI VJETAR 242 JADRAN GAMULIN JK Orsan- Dubrovnik CRO OVER 33 3:24:20 2.0
3 R4 167 FARABUT 1482 LOVRE PERHAT JK Mornar- Split CRO FAST WAVE 30 3:30:47 3.0
4 R4 78 TOMA 2286 NIKOLA SMOLJENOVIĆ JK Mornar- Split CRO JUSTIN TEN 3:31:40 4.0
5 R4 84 SHARK 3666 JANEZ GOREC Pozjdon SLO SUN FAST 3200 3:31:43 5.0
6 R4 44 ONE 1656 KARLO KURET JK Labud- Split CRO SALONA 34 3:37:57 6.0
7 R4 85 FRIZIMENULA 1474 GILBERTO FAZLIĆ JK Jugo- Mali Lošinj CRO FASTWAVE 30 3:38:13 7.0
8 R4 159 KANA 2504 DEAN KONTIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO FIUMANKA 3:41:02 8.0
9 R4 142 RUZINA (TEMPESTA) 1332 NIKO JAKOVCEV JK Uskok- Zadar CRO ILC 30 3:42:31 9.0
10 R4 49 LETHE V 348 NIKO JERKOVIC JK Labud- Split CRO ELAN 333 3:44:17 10.0
11 R4 176 KAKADU 7429 BORIS PEOVIĆ JK Split- Split CRO WINDHAWK 34 3:48:52 11.0
12 R4 24 TONKA 8888 MARKO KASAL JK Labud- Split CRO JUSTINTEN MATCH RACE 3:49:15 12.0
13 R4 27 SOL 988 DUJE DUMANIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 333 3:58:55 13.0
14 R4 37 FUGU 2540 KRALJEVIĆ DAMIR JK Labud- Split CRO BENETEAU FIRST 30 4:00:21 14.0
15 R4 162 MARLIN 36014 JOSIP DERANJA JK Cavtat- Cavtat CRO JUSTIN TEN 4:06:16 15.0

R2 - R5 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R5 86 BIG GRIN 8810 ANDREJ ŠOOŠ MACELJSKI JK Split- Split CRO STINSON WHITEHOUSE YACHT DESIGN 3:22:50 1.0
2 R5 160 OTTO E MEZZO 990 ANTONIO VULETA JK Bura- Makarska CRO FELCI 3:27:45 2.0
3 R5 158 ARHIMED 31415 LOVRE PEOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO SWING 28 3:33:49 3.0
4 R5 15 IVA III 1541 IVANKO PAVLIČEVIĆ JK Zenta- Split CRO ELAN 295 4:06:12 4.0
5 R5 47 SATAN II 2PI/7 288 DAMIR MITROVIĆ JK Mornar- Split CRO STAG 29 4:13:29 5.0
6 R5 149 SILVANA 1038 DARKO PRIŽMIĆ PSU Peliška jedra- Orebić CRO DUFFY 29 4:15:10 6.0

R2 - R6 SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 R6 62 EL ORADA 191 RUY FRANK JK Orsan- Dubrovnik CRO SEASCAPE 27 3:37:03 1.0
2 R6 147 FORTUNA 457 MIRO JUKIĆ JK Bura- Makarska CRO ELAN 19 + 4:14:55 2.0
3 R6 75 LIBERA 884 IVICA KOSTELIC JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO MINI 4:21:04 3.0

R2 - RMAXI SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 RMAXI 55 MARINA KAŠTELA 6789 JOSIP BERKET JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO GS56R 2:43:23 1.0
2 RMAXI 70 HIDRA 5 GOSTA PONGRATZ YACHT CLUB AUSTRIA AUT HIDRASHIP 3:04:08 2.0
3 RMAXI 39 BE LUXE 2558 LEO ĆURIN JK Mande- Zagreb CRO BAVARIA C57 3:35:37 3.0

R2 - RSUPER MAXI SKUPINA

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 9:00:00
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsedPoints
1 RSUPER MAXI 57 CLEANSPORT ONE 2 MARJAN KOČILA JK Morska Vidra SLO VOR60 2:23:01 1.0
RankSKUPINASTARTNI BROJIME JEDRILICEBROJ NA JEDRUKORMILARKLUBZEMLJATIP BRODAElapsed
1 R0 8 POLET FURIOSO 11152 NIKOLA DESKOVIC JK Labud- Split CRO TP52 5:56:48
2 RSUPER MAXI 57 CLEANSPORT ONE 2 MARJAN KOČILA JK Morska Vidra SLO VOR60 5:57:14
3 R4 96 FATAMORGANA 2 11111 MATE ARAPOV JK Mornar- Split CRO PATUCELLI 6:12:55
4 R3 13 FULL PELT 2436 ANTE ANTUNOVIĆ JK Split- Split CRO CUSTOM 36 6:14:29
5 R0 135 GENERALI (ASSILINA III) 878 SAMO ŽVAN JD MARIBORČANKA SLO TP52 6:26:39
6 R0 23 PAULA 77 KOLJA DUMANIC B.F.Y.C. SVK FW40 6:29:57
7 RMAXI 55 MARINA KAŠTELA 6789 JOSIP BERKET JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO GS56R 6:30:13
8 R2 81 DUBROVNIK 1933 DENIS VUKAS JK Orsan- Dubrovnik CRO ENAVIGO 38R 6:31:01
9 R0 4 BAREV 3732 ANTE VANJAKA JK Labud- Split CRO MURTIĆ 52 6:35:42
10 R1 68 ANIMA 2019 NIKO KMETOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ONE OF 6:50:47
11 R2 80 OVERLOAD 11745 SINIŠA KALITERNA JK Split- Split CRO MILLENIUM 40 6:56:32
12 R0 150 BARBA BRANKO 4311 FILIP ZORIČIOĆ JK Labud- Split CRO IMX-45 7:08:26
13 R2 104 GRINGO 2 6482 ROBERT SANDALIĆ JK Uskok- Zadar CRO A40 7:11:17
14 R1 38 TOTO TRAVEL 1745 MARIO HRVOJ JK Špinut- Split CRO FARR 40 7:13:14
15 R5 160 OTTO E MEZZO 990 ANTONIO VULETA JK Bura- Makarska CRO FELCI 7:13:34
16 R2 72 DSK X- TREME 37 7777 DUBRAVKO FRANKOVIĆ JK Opatija- Opatija CRO X TREME 37 7:19:46
17 R1 42 ORION II 1799 IVAN KURET JK Labud- Split CRO SALONA 44 7:20:36
18 R0 73 ANADORA 89 HRVOJE OPACAK JK Labud- Split CRO   7:22:34
19 R1 161 SAIL LA VIE II / EX FLY4 2435 DARKO SMRKINIC JK Uskok- Zadar CRO J&V ILC40 7:23:00
20 R3 41 MAGNUM 3 1142 MILAN PIVALICA JK Labud- Split CRO JUSTIN10 7:24:41
21 R3 143 WISH YOU WERE HERE 3614 JOSIP STIPCEVIC JK Uskok- Zadar CRO SOLARIS 36 OD 7:25:16
22 R1 141 X-CITE 1553 TONKO RAMEŠA JK Kornati- Murter CRO X41 OD 7:25:19
23 R4 53 JUŽNI VJETAR 242 JADRAN GAMULIN JK Orsan- Dubrovnik CRO OVER 33 7:29:49
24 R5 158 ARHIMED 31415 LOVRE PEOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO SWING 28 7:37:30
25 RMAXI 70 HIDRA 5 GOSTA PONGRATZ YACHT CLUB AUSTRIA AUT HIDRASHIP 7:38:07
26 R4 78 TOMA 2286 NIKOLA SMOLJENOVIĆ JK Mornar- Split CRO JUSTIN TEN 7:41:18
27 R2 105 MAREUS 13434 LUKA JERČIĆ JK Špinut- Split CRO KRSTAŠ 7:42:38
28 R2 61 CROATEL ONE 1234 MARIN MIŠURA JK Labud- Split CRO BENETEAU FIRST 40.7 7:47:09
29 R2 20 MY MAY 505 MLADEN BRALIĆ-NOVAK JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO ELAN E5 7:48:15
30 R3 63 VIGA 595 VEDRAN UJEVIĆ JK Split- Split CRO JUSTIN TEN + 7:49:56
31 R4 167 FARABUT 1482 LOVRE PERHAT JK Mornar- Split CRO FAST WAVE 30 7:50:26
32 R5 86 BIG GRIN 8810 ANDREJ ŠOOŠ MACELJSKI JK Split- Split CRO STINSON WHITEHOUSE YACHT DESIGN 7:50:40
33 R2 7 CORAL VII 1085 MARIJAN SUSKO JK Špinut- Split CRO SALONA 380 7:55:34
34 R3 2 MUNJEK F 2356 DUŠKO TOMIĆ JK Labud- Split CRO M 34 7:56:39
35 R0 65 TARA 1 2309 MARIN LOVROVIĆ JK Rijeka- Rijeka CRO FIRST 45 7:58:03
36 R1 123 JANMAR 4444 PETAR LJUBAS JK Labud- Split CRO X-43 7:59:07
37 C0 163 LADY NOR 2548 MARIO KUNDIH JK ENDEMI CRO MORE 55 8:01:15
38 R4 44 ONE 1656 KARLO KURET JK Labud- Split CRO SALONA 34 8:01:21
39 R4 85 FRIZIMENULA 1474 GILBERTO FAZLIĆ JK Jugo- Mali Lošinj CRO FASTWAVE 30 8:05:42
40 R0 93 GEISHA1 1141 DAMIR REPAC JK Uskok- Zadar CRO FIRST47.7 8:05:47
41 C0 138 LIA OF SWEDEN 2547 DAVORIN MUDROVČIĆ JK Neverin- Čavle CRO MORE 55 8:06:29
42 C0 121 SOLID WHITE 2439 GORAZD DIMNIK BD Ranca SLO MORE 55 8:06:35
43 R4 142 RUZINA (TEMPESTA) 1332 NIKO JAKOVCEV JK Uskok- Zadar CRO ILC 30 8:06:52
44 R3 11 NEMIR V 1111 BRANKO ŠIROLA JK Labud- Split CRO REVAL 8:08:02
45 R2 48 STRIBOR 797 ANA GOJČETA JK Šibenik- Šibenik CRO GRAND SOLEIL 40'R 8:08:36
46 R2 34 JONATHAN III 1255 MARTINA VRKIĆ JK Trogir- Trogir CRO FIRST 40.7 8:08:44
47 R3 99 MAKAKADA 4575 LEA VOJKOVIĆ JK Zenta- Split CRO MARINA 36 SPORT 8:10:09
48 C1 59 ERCO 2413 IZTOK SVETINA JK Šibenik- Šibenik CRO DUFOUR 460 GL 8:12:51
49 R3 126 RAMONA 16155 TIHOMIR STRIČEVIĆ JK Špinut- Split CRO X-35 8:13:32
50 C0 152 ZLATAN 3822 LUKAS TATEK JK Endemi- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 50 8:16:00
51 R2 155 ULTRA SVIBOR 2525 DAMIR ŠPIRELJA JK Orion- Moščenička draga CRO FIRST 40.7 8:22:11
52 R6 62 EL ORADA 191 RUY FRANK JK Orsan- Dubrovnik CRO SEASCAPE 27 8:23:02
53 C4 159 KANA 2504 DEAN KONTIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO FIUMANKA 8:27:56
54 C0 45 SRNA V 424 CIRIL VRANČIČ JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO BAVARIA 46 8:32:38
55 C0 113 01 EXPRESS 2306 VILIAM KUBOVČIK YACHT AIRO SVK FIRST 45 8:36:19
56 C0 43 KETY 1291 BORIS KAŠLJEVIĆ JK Val- Šibenik CRO GRAND SOLEIL 8:36:51
57 R2 156 ULTRA SULTAN 1134 NIKOLA DEŠKOVIĆ JK Orion- Moščenička draga CRO FIRST 40.7 8:40:03
58 R4 84 SHARK 3666 JANEZ GOREC Pozjdon SLO SUN FAST 3200 8:41:23
59 R3 9 LADY X 431 TONI MLIKOTA JK Labud- Split CRO X YACHTS 8:42:06
60 R6 147 FORTUNA 457 MIRO JUKIĆ JK Bura- Makarska CRO ELAN 19 + 8:45:16
61 C2 131 FRENČ KIS   OLIMPIO PERUŠKO Oropila NK SLO ELAN 40 8:47:56
62 C0 28 CARMENTA 2303 BARBORA BACHRATA Dynamo Energia Bratislava SVK BENETEAU FIRST 45 8:51:52
63 R4 49 LETHE V 348 NIKO JERKOVIC JK Labud- Split CRO ELAN 333 8:54:35
64 C0 124 KARPO 1715 MAKS VREČKO JK Loka Timing SLO ELAN 450 8:54:52
65 RMAXI 39 BE LUXE 2558 LEO ĆURIN JK Mande- Zagreb CRO BAVARIA C57 8:55:31
66 C0 50 TIGER CAT   MARINKO MRDULJAŠ JK Labud- Split CRO SALONA 45 8:55:54
67 C1 116 MMONFLOWER 3 (MAXI SVINJA) 11 IGOR PERTOT YC / JK Čupa ITA SALONA 44 8:57:11
68 C0 94 MORE GREY 2545 IVAN IVANKOVIĆ JK Neverin- Čavle CRO MORE 55 8:57:23
69 R5 15 IVA III 1541 IVANKO PAVLIČEVIĆ JK Zenta- Split CRO ELAN 295 8:59:12
70 R4 37 FUGU 2540 KRALJEVIĆ DAMIR JK Labud- Split CRO BENETEAU FIRST 30 8:59:37
71 R2 60 ŽVELJARIN 14713 ALJOŠA GATIN JK Zagreb- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 40 9:00:49
72 R4 176 KAKADU 7429 BORIS PEOVIĆ JK Split- Split CRO WINDHAWK 34 9:01:50
73 R4 162 MARLIN 36014 JOSIP DERANJA JK Cavtat- Cavtat CRO JUSTIN TEN 9:01:54
74 C0 139 BYBLIS 2302 ROBERT MALEKOVIĆ Riječki JK- Rijeka CRO BENETEAU FIRST 45 9:02:48
75 R5 47 SATAN II 2PI/7 288 DAMIR MITROVIĆ JK Mornar- Split CRO STAG 29 9:03:32
76 CMAXI 79 CARDEA   MARIO JOZOVIC JK Orsan- Dubrovnik CRO JEANNEAU 53 9:03:59
77 R5 149 SILVANA 1038 DARKO PRIŽMIĆ PSU Peliška jedra- Orebić CRO DUFFY 29 9:06:42
78 C2 130 ZIGGY 1504 HRVOJE KOMERIČKI SNK FSB- Zagreb CRO GRAND SOLEIL 39 9:07:00
79 C0 177 MATEJUŠKA 1087 DAMIR NOVINA JK Špinut- Split CRO BAVARIA 49 9:07:06
80 C2 128 RUM 1826 ANTE SPOLJARIC JK Tijat- Vodice CRO SALONA 38 9:09:17
81 R4 24 TONKA 8888 MARKO KASAL JK Labud- Split CRO JUSTINTEN MATCH RACE 9:09:25
82 R3 102 ROVINJ 1789 DAVOR MARČEC JK Uskok- Zadar CRO JOD 35 9:09:35
83 C4 103 ANALEA 2700 IGOR ŠIKIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ELAN 340 9:09:56
84 C3 22 KOBRA 1485 LUKA OSTOJIC JK Špinut- Split CRO X-35 9:10:16
85 C1 144 SAINT MARTIN 1462 PETAR ŠIMUNOVIĆ JK Senj- Senj CRO BAVARIA 42 MATCH 9:10:33
86 C1 114 MINORCA   NOA NINCEVIC JK Istra- Lovran CRO DUFOUR 44 9:11:46
87 C2 129 PUNCH 1901 MARIJAN BELUŠIĆ JK Tijat- Vodice CRO SALONA 38 9:11:52
88 C2 120 AMORE 2660 ANDREJ ŠUBER WADA SLO MORE 40 9:15:33
89 R6 75 LIBERA 884 IVICA KOSTELIC JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO MINI 9:17:33
90 R3 88 BE FIRST 725 MILJENKO ŽANIĆ JK Burin- Novi Vinodolski CRO BENNETAU FIRST 35. 9:18:55
91 C1 32 XARA 2583 TINA MRAOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO X YACHT 9:18:56
92 C1 148 VIHOR I 2409 IGOR BARBALIĆ   CRO BAVARIA 42 9:19:44
93 C0 165 MORE AMORE 2440 DUBRAVKO ČIŽMEŠIJA JK Sveti Nikola- Zagreb CRO MORE55 9:20:27
94 R4 27 SOL 988 DUJE DUMANIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 333 9:23:43
95 C2 146 CHERRY 1810 FILIP HUSNJAK JK Zagreb- Zagreb CRO SALONA 38 9:24:33
96 R0 17 TEUTA 2513 ANDREJ JEREB MERKUR IDRIJA SLO COMET 45S 9:25:49
97 C2 127 RED WINE 1915 DARKO PUZEK JK Samobor- Samobor CRO SALONA 38 9:28:01
98 C0 52 VICKAN   JAN OSTERMAN JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO BAVARIA CRUISER 51 9:30:31
99 C1 82 XAVIERA 2582 DAVOR MIOKOVIĆ JK Guc- Sali CRO X 4.3 9:35:48
100 C2 145 COCKTAIL 1899 MARKO DUBRAVEC JK Endemi- Zagreb CRO SALONA 38 9:41:47
101 R2 107 SALSA 2 1963 ZDENKO BASARIĆ HJK Siscia- Sisak CRO BAVARIJA 41S 9:43:02
102 C0 101 BEL AMI 31 ŽELJKO CIKATIĆ - PILA JK Mornar- Split CRO BERMUDA KETCH RACER 9:45:31
103 R2 12 EASY ELEVEN 1925 AKRAP NIKOLA JK Špinut- Split CRO BAVARIA 40S 9:51:03
104 C6 122 FIRST LOVE 1385 DARKO BRAVIĆ JK Split- Split CRO BENETEAU- FIRST 27.7 9:51:24
105 C0 109 MAESTOSO   LUKA DROBAC JK Samobor- Samobor CRO DUFOUR 520 GL 9:52:37
106 C1 29 XENIA 2373 MARIJA BAČEKOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO X YACHT 4.3 9:54:20
107 C2 179 AMARO 1900 RICHARD STRAPKO JK TANGRETO SVK SALONA 38 9:55:50
108 C2 95 ORCA 2684 MARINO LEMEŠIĆ JK Labud- Split CRO DEHLER 38 9:56:16
109 C0 56 PURPLE RAIN 51 ENRICO CIPRIANI JK Mornar- Split   SUN ODYSSEY 519 9:56:46
110 C2 69 BOLERO 1532 MILAN BUŠIĆ JK Giričić- Kaštel Gomilica CRO SALONA 37 9:56:58
111 C4 1 FILOMENA 669 BOŽIDAR RADIĆ JK Labud- Split CRO ELAN 31 9:58:17
112 C0 168 BEBA 2083 KRUNOSLAV VARGA JK Biograd- Biograd CRO SALONA 45 9:58:48
113 C3 133 FAYRUZ 1003 ZVONIMIR RASTE JK A.N.A.- Bakar CRO BENETAU FIRST 36.7 10:01:24
114 C1 178 CALIFORNIA   JURIĆ NIKOLA JK Malinska- Malinska CRO ELAN 45 10:02:00
115 C0 151 SREBRENA   ERMIN AGANOVIC JK BURJA Izola SLO BAVARIA 45 10:02:16
116 C2 3 ADIO PAMETI 762 IGOR GLIHA JK Labud- Split CRO SAS 39 10:02:37
117 C2 172 BILLIE JEAN   LAVRENČIĆ BORUT   SLO SUN ODYSSEY 389 10:03:56
118 C4 33 TUNA 426 GATTIN MIHOVIL JK Labud- Split CRO ELAN 33 10:04:41
119 C4 132 ANA 2 427 ŽIVKO MATUTINOVIĆ JK A.N.A.- Bakar CRO ELAN 333 10:06:21
120 C5 67 KANA 2360 IVO MATIĆ JK Trogir- Trogir CRO ELAN31 10:12:58
121 C6 71 DORA 229 VJEKO GATTIN JK Labud- Split CRO DUFOUR 28 10:22:48
122 C4 6 NONO RUDE 2 2115 TOMISLAV FURLAN JK Neverin- Čavle CRO Y999 10:34:58
123 C6 14 RUMBA 664 ŽELJKO ČULAR JK Špinut- Split CRO ELAN EXPRESS 10:44:05
124 C4 157 ZRNO SOLI   IVAN ZRILIĆ JK Biograd- Biograd CRO ELAN 333 10:44:18

Prva etapa Split Vis jedrilia se od Livke do Visa po laganom vjetru , startalo se nesto prije 12 sati na skracenoj ruti 17NM .Većina flote se opredjelila na zapadnu varijantu predvođena Polet Furiosom , kormilar Nikola Dešković,dok je Fatamorgana 2 - kormilar  Mate Arapov predvodila jedrilice koje su se opredijelle na varijantu Vodnjaka. Prvu etapu je dovrsilo 124 jedrilice a korigirano je po ORC pobijedio  ORION II , Ivan Kuret, JK Labud

Plasman prvih deset u Visu

Rank OPEN SKUPINA STARTNI BROJ IME JEDRILICE BROJ NA JEDRU KORMILAR KLUB ZEMLJA TIP BRODA Elapsed
1 Racing R0 8 POLET FURIOSO 11152 NIKOLA DESKOVIC JK Labud- Split CRO TP52 3:25:45
2 Racing R4 96 FATAMORGANA 2 11111 MATE ARAPOV JK Mornar- Split CRO PATUCELLI 3:30:51
3 Racing RSUPER MAXI 57 CLEANSPORT ONE 2 MARJAN KOČILA JK Morska Vidra SLO VOR60 3:34:13
4 Racing R1 68 ANIMA 2019 NIKO KMETOVIĆ JK Orsan- Dubrovnik CRO ONE OF 3:37:59
5 Racing R3 13 FULL PELT 2436 ANTE ANTUNOVIĆ JK Split- Split CRO CUSTOM 36 3:39:17
6 Racing R2 80 OVERLOAD 11745 SINIŠA KALITERNA JK Split- Split CRO MILLENIUM 40 3:40:27
7 Racing R0 23 PAULA 77 KOLJA DUMANIC B.F.Y.C. SVK FW40 3:44:25
8 Racing R2 81 DUBROVNIK 1933 DENIS VUKAS JK Orsan- Dubrovnik CRO ENAVIGO 38R 3:45:32
9 Racing R5 160 OTTO E MEZZO 990 ANTONIO VULETA JK Bura- Makarska CRO FELCI 3:45:49
10 Racing RMAXI 55 MARINA KAŠTELA 6789 JOSIP BERKET JK Marina Kaštela- Kaštel Gomilica CRO GS56R 3:46:50

 

Rezultati

KWINDO tracking

 

Luka Vuković, naš mladi član, jedriličar klase Laser, odlučio je na svoj naćin pomoći u traganju za posadom Bourbon Rhoda.

Pročitajte članak objavljen na stranicama Slobodne Dalmacije i odlučite želite li možda i vi biti dio Lukove priče.

 

proglasenje

Pobjednik 88. Mrdujske regate je je WAY OF LIFE, skiper GAŠPER VINČEC koji je prvi okreuo Mrduju i prvi prošao kroz cilj podno Sustipana u 15.57.02 sati, što znači nakon gotovo 5 sati regatavanja.

Start regate označio je gradonačelnik Krstulović Opara  u 11.00 sati. Vjetar nažalost većini nije dao priliku za natjecateljsko regatavanje. 

Mrduja je ove godine, bila idealna za maxi krstaše, lagane toliko da jedino oni mogu jedriti po principu, koliko vjetra, toliko čvorova. Mate Arapov na svojoj Fatamorgani 2 u Split je stigao drugi uz gotovo sat vremena zaostatka, a treće mjesto dopalo je crnogorsku posadu i brod SHINING MM sa kormilarom Milošom Radonjićem.

Jedrilica „Green paper“ sa dolaskom u cilj na Mrduji u vremenu 14.38.53 prvi je u  „Mrduja Festival mora“ kojem se pridružila još samo jedna jedrilica.

Na kraju regate, do 18.30 sati na cilj u Split stiglo je samo 12 brodova.

Iako je prijava bilo vise, na startu 88. izdanja najpoznatije i najbrojnije hrvatske regate pojavila su se 162 broda. Pamtićemo je po slabašnom, ili nikakvom vjetru.

Rezultati regata

Rezultati festival