Poziv skupstina prosinac 2020

Dokumentacija dostavljena članovima i oglašena na ploči u klubu.

Anketni list

 

Treneri Velimir Velimirović i Dominik Perković te jedriličari Kalista Delić, Petra Mastelić, Antun Tomašević i Vicko Alfirević u četvrtak su otputovali za Opatiju gdje se ovog vikenda trebala jedriti kriterijska regata „Cup Opatije 2020“.
Prvog dana jedrenja nije bilo zbog nedostatka vjetra a u subotu je regata otkazana zbog novih epidemioloških mjera.

Na žalost, zbog trenutne situacije i propisanih mjera do 21.prosinca vrata hangara našeg kluba ostaju zatvorena.

Palma EP RSX

Od 22. do 28. studenog u Portugalu (Vilamoura) je održano Seniorsko Europsko prvenstvo za klasu RSX.
Na prvenstvu su sudjelovali Luka Mratović koji je u konkurenciji od 43 daskaša završio na 29 mjestu.
Flota slabijeg spola okupila je 31 natjecateljku a naša je Palma Čargo prvenstvo zaključila na 21. mjestu.
Palma je u konkurenciji U21 osvojila treće mjesto na što joj čestitamo.

Rezultati

izbori 2020

U strogim epidemiološkim uvjetima provedena je redovna izborna skupština na kojoj je 111 članova glasovalo o kandidaturi.

91 glas „ZA“ bio je više nego dovoljan da naredne 4 godine za kormilom našeg kluba bude Ing. Žarko Dešković sa svojim timom koji čine Ante Mlikota, Mario Stipinović, Emil Tomašević, Mislav Olujić, Damir Skelin i Ivan Kljaković Gašpić.

Tajnim glasanjem danas je izabran i novi Nadzorni Odbor koji čine Marko Bakašun, Branko Širola i Željko Jerkov. Nadamo se da Stegovna komisija naredne četiri godine neće imati posla, no ukoliko bude potrebno, predmete će rješavati Mira Boban, Ivan Kuret i Bogdan Dumanić.

Novi predsjednik Ing. Žarko Dešković zahvalio se, sada već, „staroj“ upravi na izvrsnom poslu protekle dvije godine koji za rezultat ima stabilne financije, urednu infrastrukturu i respektabilnu brojku polaznika škole jedrenja i Labud sailing teama.

Također se zahvalio svim članovima na ukazanom povjerenju istaknuvši da, pored intenzivnog angažmana koji se podrazumijeva za predsjednika i Upravu, očekuje pomoć i svih ostalih.

Čestitamo novom sazivu kluba.

DP ORC 2020

Prošlog vikenda Jedriličarski klub Val Šibenik bio je domaćin Otvorenom Državnom Prvenstvu za ORC premjer.

Naš Karlo Kuret za kormilom All 4 One ovogodišnji je pobjednik. Čestitamo Karlu i njegovoj posadi.

Rezultati

Pozivamo zainteresirane članove kluba da istaknu svoju kandidaturu za Predsjednika/Predsjednicu JK Labud na mandat od 4 godine (2020/2024.)

Uz isticanje kandidature potrebno je priložiti kratak plan i program četverogodišnjeg rada te članove Uprave.

Također svi članovi mogu podnijeti kandidaturu za članstvo u Nadzornom odboru i Stegovnoj komisiji.

Kandidature je potrebno dostaviti u ured kluba osobno ili elektronski na mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Krajnji rok za isticanje kandidature je 04.11.2020.g u 12:00 sati.

Split, 28.10.2020

PH foil 2020

Nakon što se, zbog nedostatka vjetra, prvog dana Prvenstva Hrvatske u formuli Foil nije moglo jedriti, flota je u subotu po buri od 7-8 čvorova praćena kišom odjedrila dva plova.

U nedjelju je ponovo nedostajalo vjetra pa su rezultati od subote ujedno konačni za proglešenje pobjednika u juniorima, seniorima i master kategoriji. Najbolja juniorka je Palma Čargo, najbolji senior Enrico Marotti dok je Igor Lukanović pobjednik u skupini master. Čestitamo svima.

PH foil 2020 2

Rezultati

  NAGRAĐENI

  JUNIOR (u21)                                               
  1. mjesto Palma Čargo, JK Labud                
  2. mjesto  Marko Vuksanović, JK Opatija     

  SENIOR                                                        
  1. mjesto Enrico Marotti, DSNM Volosko      
  2. mjesto Luka Mratović, JK Labud               
  3.mjesto Ante Berlengi, JK Podstrana          
 
  MASTER
  1.mjesto Igor Lukanović, JK Istra                
  2.mjesto Igor Legac, DSNM Volosko          
  3.mjeto Branko Aničić, JK Podstrana       
        

 

 

REZULTATI PH NOD FORMULA FOIL 2020 (23.-25-listopada 2020)

 
 
 

IME & PREZIME

BR JEDRA

KLUB

KATEGORIJA

R1

R2

Total

 

1.

Enrico Marotti

CRO 401

DSNM Volosko

senior

1

1

2

 

2.

Luka Mratović

CRO 751

JK Labud

senior

2

2

4

 

3.

Ante Berlengi

CRO 96

JK Podstrana

senior

3

3

6

 

4.

Igor Lukanović

CRO 148

JK Istra

master

5

4

9

 

5.

Marin Siriščević

CRO bb

JK Labud

senior

4

6

10

 

6.

Palma Čargo

CRO 751

JK Labud

junior

6

5

11

 

7.

Igor Legac

CRO 31

DSNM Volosko

master

7

7

14

 

8.

Marko Vuksanović

CRO 710

JK Opatija

junior

8

8

16

 

9.

Branko Aničić

CRO 44

JK Podstrana

master

9

9

18

 

10.

Bartol Urem

CRO 69

JK Labud

junior

10

11

21

 

11.

Ian Anić

CRO 30

JK Podstrana

junior

12

10

22

 

12.

Noa Ninčević

CRO 0

JK Istra

senior

11

12

23

 

13.

Kent Pickslay

CRO 407

JK Podstrana

master

13

13

26

 

14.

Vedrana Brnčić

CRO 134

DSNM Volosko

senior

15

14

29

 

15.

Nenad Duplančić

CRO 972

JK Split

master

14

16

30

 

16.

Mladen Kuzmanić

CRO 751

JK Labud

master

16

15

31

 

17.

Đino Jurela

CRO 1965

JK Split

master

17

17

34

 

66090089 b93c 429b 8916 dc8f09947c01

Od 23. do 25. listopada naš klub organizira Prvenstvo Hrvatske u jedrenju na dasci u disciplini formula foil.

Oglas natjecanja

On line prijava