Drugi je dan protekao kako se i očekivalo. Vjetar je bio jako nestabilan varirajući od šest do trinaest čvorova i dobro je namučio sve učesnke regate bilo organizatore bilo suce i što je najvažnije same natjecatelje.
Naši laseraši odjedrili su dva plova.
Luka sa osmin i četvrtim mjestom i dalje drži ukupno odličnu drugu poziciju.
Arona je prvi plov koji je završio 31. (u drugom plovu je bio 3.) popriličo pomakao sa četrvtog na ukupno 11. mjesto.
Milan je loš rezultat imao u drugom plovu. Naime prvi cilj završio je drugi, ali 24. mjesto u drugoj regati u konačnici mu je donjelo dva mjesta lošiji poredak i nakon drugog dana nalazi se na 23. mjestu.

Laserašice su drugog dana odjedrile tri plova i time nadoknadile zaostatak prethodnog dana. Tina je sa dva deseta i jednim trinaestim mjestom drugi dan jedrenja završila na ukupno 6. mjesto.