Melges24 croatiansailingseries

Uspješno je završena regata Melges 24 Series. Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo se svim sudionicima. 

Rezultati

 

 

U našem se klubu ovoga vikenda održava regata „MELGES 24 Croatian Sailing Series“ koja je jedna od pet regata u seriji koje se održavaju diljem Hrvatske.
Čast nam je ugostit ove iznimno popularne sportke jedrilice u našem klubu!
Klasa „MELGES 24“ je najbrojnija novooformljena „one design“ klasa u Hrvatskoj koja trenutno broji 15 jedrilica. Zbog svoje atraktivnosti privukla je veliki broj jedriličara, kako nekadašnjih olimpijaca tako i sadašnjih, ali i velik broj zaljubljenika amatera. Na regati će izmeđuostalog nastupiti poznata imena kao što su Šime Fantele, Peer Moberg, Miho Fantela, Enia Ninčević, Darko Hajdinjak, Toni Bulaja, Tomislav Basić, Karlo Kuret, Ivan Kuret, Stipe Vitaljić, itd.

Jedrenja će se održavat podno Sustipana, te vas pozivamo da dođete i bacite pogled na još jednu jedriličarsku poslasticu u Labuda!