STARTNA LISTA OPEN

SB OPEN JEDRILICA MODEL  LOA  NAT BROJ KLUB KORMILAR
161 MAXI BOGEY 1 BENETEAU 62     16,33 CRO 2351 JK A.N.A., Bakar MISLAV ŠUTALO
4 MAXI MOLO LONGO TUTTATRIESTE CECCARELLI 53     16,20 CRO 051 JK Galeb, Kostrena RAJKO KUJUNDZIC
153 0 MORE AMORE MORE 55     16,00 CRO 2440 JK Zenta, Split MIRKO UKAS
155 0 MORE RELAX MORE55     16,00 CRO 0020 JK Sveti Nikola, Zagreb DUBRAVKO ČIŽMEŠIJA
165 0 LIA OF SWEDEN MORE 55     16,00 CRO 2547 JK Neverin, Čavle DAVORIN MUDROVČIĆ
166 0 LADY NOR MORE 55     16,00 CRO 2548 JK Neverin, Čavle KREŠIMIR MIKULEC
172 0 SOLID WHITE MORE 55     16,00 CRO 2439 JK Endemi, Zagreb MARIO KUNDIH
167 0 MORE GREY MORE 55     15,99 CRO 2545 JK Neverin, Čavle MLADEN BUJANIĆ
3 0 BARE V MURTIĆ 52     15,98 CRO 3732 JK Labud, Split ANTE VANJAKA
59 0 ZENITH BENETEAU FIRST 53     15,98 CRO 53 JK Split, Split TONI BULAJA
1 0 POLET FURIOSO TP52     15,85 CRO 11152 JK Labud, Split NIKOLA DEŠKOVIĆ
162 0 PODKAMENICA BAVARIA CRUISER 51     14,99 CRO 1 JK Bura, Makarska JAKŠA MILOŠ
190 0 SUTVID BAVARIA 49     14,95 CRO   JK Strožanac, Podstrana JAKOV MIŠURA
191 0 SEA EAGLE ELAN 50     14,83 CRO 2449 JK A.N.A., Bakar KRUNOSLAV TKALČEC
140 0 FORTISSIMO DUFOUR 500 GL     14,75 CRO   JK Marina Kaštela, Kaštel Gomilica PAVE JURIĆ
185 0 TO JE TO FIRST 47.7     14,50 CRO 4262 JK Labud, Split MARTIN VOOJIS
163 0 SKRIVENA BAVARIA CRUISER 46     13,99 CRO 2109 JK Marina Kaštela, Kaštel Gomilica HRVOJE OPAČAK
164 0 SALBUNARA BAVARIA CRUISER 46     13,99 CRO 2108 JK Marina Kaštela, Kaštel Gomilica ŽELJKO MARTINČIĆ
177 0 ARIADNE BENETEAU FIRST 45     13,68 CRO   JK Zagreb, Zagreb BRUNO ŽULIĆ
178 0 GALATA BENETEAU FIRST 45     13,68 CRO   JK Zagreb, Zagreb FILIP HUSNJAK
179 0 DESPOINA BENETEAU FIRST 45     13,68 CRO   JK Zagreb, Zagreb PAOLO GRGORINIĆ
15 0 MILA 8 OCEANIS 46.1     13,65 CRO 524 JK Zenta, Split CIRIL VRANČIČ
150 0 PRINCESS MIA OCEANIS 46.1     13,65 CRO 3333 JK Orion, Moščenička draga DAMIR ŠPIRELJA
154 0 TIHA BAVARIA CRUISER 44     13,60 CRO   JK Giričić, Kaštel Gomilica TONI STOILOV
192 0 ADIO PAMETI ELAN 450     13,60 CRO 1655 JK Split, Split GORAN VLAHOVIĆ
96 0 VITRENA SALONA45     13,55 CRO 1052 JK Zenta, Split TONCI SISARIC
129 0 KRALJICA JELENA SALONA 45     13,55 CRO 1996 HRM ALEN BIGAVA
175 0 KARLA SALONA 45     13,55 CRO   JK Strožanac, Podstrana DINO GLAVURTIC
182 0 EOL SALONA 45     13,55 CRO 2635 SNK FSB, Zagreb KREŠIMIR HLEDE
193 1 ALHAMBRA HANSE 445     13,40 CRO 92350 JK Strožanac, Podstrana JURICA HAJDUK
170 1 BLUE KISS SUN ODYSSEY 449     12,99 CRO 449 JK Zenta, Split HRVOJE BOTA
138 1 JANMAR X-43     12,93 CRO 4444 JK Labud, Split PETAR LJUBAS
157 1 BLUE LADY II SALONA 42     12,80 CRO 1943 JK Split, Split GORAN TREURSIĆ
171 1 HABIBI SUN ODYSSEY 440     12,65 CRO   JK Giričić, Kaštel Gomilica ROBERT ŽUPANOVIĆ
117 1 NAVIGO III SUN ODISSEY 42 DS     12,59 CRO   JK Labud, Split MARIN MRDULJAŠ
9 1 SAIL LA VIE II / EX FLY4 J&V ILC40     12,49 CRO 2435 JK Uskok, Zadar DARKO SMRKINIC
160 1 STRIZH COBRA 41     12,30 CRO   JK Opatija, Opatija IVICA MIKOVIĆ
141 1 CRAZY AKILARIA RC2     12,19 AUT 110 JK Helios, Stari Grad MAJA MIMICA
130 1 MOWGLI CLASS40 / AKILARIA40     12,17 CRO 41 JK Giričić, Kaštel Gomilica SLAVEN FISCHER
116 2 OVERLOAD MILLENIUM 40     12,00 CRO 11745 JK Split, Split SINIŠA KALITERNA
158 2 VIVIANE II BAVARIA 41     11,99 CRO 2525 JK Kun, Tkon BARE MUŠĆET
169 2 STRIBOR GRAND SOLEIL 40'R     11,99 CRO 797 JK Šibenik, Šibenik ANA GOJČETA
180 2 ŽVELJARIN GRAND SOLEIL 40     11,99 CRO 14713 JK Zagreb, Zagreb ALJOŠA GATIN
102 2 DUBROVNIK ENAVIGO 38R     11,99 CRO 1933 JK Orsan, Dubrovnik DENIS VUKAS
184 2 OLIVA ELAN 40     11,97 CRO 2165 JK Split, Split CRLJEN MLADEN
113 2 MRKINTA DRUGA SAS 39     11,80 CRO 521 JK Zenta, Split DARKO JAJIĆ
125 2 ADIO PAMETI SAS 39     11,80 CRO 762 JK Labud, Split IGOR GLIHA
187 2 ORION OCEANIS 393     11,62 CRO   JK Senj, Senj PETAR ŠIMUNOVIĆ
159 2 HEI TIKI SALONA S380     11,58 GER 380 GER ACHIM RABIEN
176 2 TAMIKAYA ELAN IMPRESSION 40.1     11,48 CRO   GER DIEGO BILJAN
173 2 KATARINA ZRINSKA SALONA 37     11,35 CRO 1437 HRM JOSIP NOVAK
183 2 STINIVA FIUMANKA CUSTOM     11,30 CRO 1389 JK Zvir, Hvar KAŽIMIR PETAK
188 2 RED ZEPPELIN SALONA 37     11,29 CRO   JK Biograd, Biograd KRUNOSLAV VARGA
149 2 WHILD THING ELAN 37     11,16 CRO 1584 JK Trogir, Trogir TOMISLAV PAPIĆ
144 4 LIŠINA II ELAN 333        9,99 CRO 1074 JK Špinut, Split MARIJAN SUSKO
11 3 NEMIR V REVAL     11,02 CRO 1111 JK Labud, Split BRANKO ŠIROLA
147 3 MAREUS 3 CUSTOM 36     11,00 CRO 2436 JK Split, Split LUKA JERČIĆ
20 3 MAGNUM X3 JUSTIN 10     10,97 CRO 1042 JK Labud, Split PIVALICA MILAN
194 3 MAKAKADA MARINA 36 Sport     10,95 CRO 4575 JK Zenta, Split LEA VOJKOVIĆ
174 3 SIESTA SUN ODYS. 36     10,69 CRO 001 JK Strožanac, Podstrana MATKO VICKOVIĆ
168 3 KOBRA X-35     10,61 CRO 1485 JK Špinut, Split LUKA OSTOJIC
189 3 ROVINJ JOD 35     10,60 CRO 1789 JK Uskok, Zadar DAVOR MARČEC
17 3 MUNJEK F M 34     10,34 CRO 2356 JK Labud, Split DUŠKO TOMIĆ
181 4 STINA HALLBERG RASSY MISTRAL 33     10,18 CRO 2500 JK Labud, Split STIPE SUMIĆ
37 4 TONKA JUSTINTEN MATCH RACE        9,99 CRO 8888 JK Labud, Split MARKO KASAL
95 4 TOMA, JUSTIN TEN        9,99 CRO 2286 JK Zenta, Split MATKO STANIC
103 4 NJOFRA JUSTIN TEN        9,99 CRO 2626 JK Split, Split LUKA LULIC
90 4 MALA SIRENA 2 ELAN 333        9,90 CRO 2040 JK Labud, Split TONĆI ČERINA
39 4 FILOMENA ELAN 31        9,70 CRO 669 JK Labud, Split BOŽIDAR RADIĆ
151 4 RUZINA ILC 30        9,55 CRO 1332 JK Uskok, Zadar NIKO JAKOVCEV
36 4 FUGU BENETEAU FIRST 30        9,52 CRO 2540 JK Labud, Split KRALJEVIĆ DAMIR
110 5 IVA III ELAN 295        9,20 CRO 1541 JK Zenta, Split IVANKO PAVLIČEVIĆ
16 5 SATAN II 2PI/7 STAG 29        8,90 CRO 288 JK Mornar, Split MARIO LULIĆ
77 5 ADRIATICA FARR 280        8,72 CRO 280 JK Split, Split ANDREJ ŠOOŠ MACELJSKI
10 5 BIG GRIN STIMSON 28        8,50 CRO 8810 JK Labud, Split MATE ARAPOV
99 5 OTTO E MEZZO FELCI        8,50 CRO 990 JK Bura, Makarska ANTONIO VULETA
156 5 T8SC THOMPSON T8SC        7,99 CRO 7050 JK Plav, Krk ROBERT SKOMERŠIĆ
82 5 QUAKA JEZZ 27 MOD.        7,76 CRO 338 JK Labud, Split NANDO DUJE KUPREŠANIN
101 7 FORTUNA EXPRESS        7,70 CRO 2990 JK Bura, Makarska MIRO JUKIĆ
57 7 CEZIBORDO MELGES 24        7,52 CRO 517 JK Labud, Split SRDJAN NINCEVIC
112 7 THE PIMP MELGES 24        7,52 DEN 358 JK Split, Split ROKO STAMBUK
146 7 GARBIN BENETEAU PLATU 25        7,51 CRO 25037 JK Split, Split NEVEN MAJIĆ
66 7 STRILICA MELGES 24        7,50 CRO 166 JK Mornar, Split FILIP JURIŠIĆ
133 7 BLUE LABEL MELGES24        7,49 CRO 0006 JK Croatia, Opatija DAVOR JELAČA
74 7 RED ARROW SEA WAY        7,11 CRO 2288 JK Špinut, Split VICKO DORIĆ


STARTNA LISTA ORC

SKUPINA CDL JEDRILICA MODEL LOA NAT BROJ KLUB KORMILAR
B 7,381 SARA ELAN 31 S 9,7 SLO 701 KND, SLO VLADO KRANJC
B 8,179 KANA 31 ELAN31 9,2 CRO 2630 JK Trogir, Trogir IVO MATIĆ
B 8,733 GREEN PEPPER SALONA 34 9,99 CRO 2186 JK Split, Split STIPE GAŠPIĆ
B 9,247 RAMONA X-35 10,6 CRO 16155 JK Špinut, Split TIHOMIR STRIČEVIĆ
A 10,666 ELAYA ELAN E5 11,95 CRO 2717 JK Loka Timing, SLO DUŠAN UŠENIČNIK
A 11,06 ALL 4 ONE SALONA 42 12,7 CRO 1727 JK Labud, Split KARLO KURET
A 11,666 DUBROVNIK ENAVIGO 38R 11,99 CRO 1933 JK Orsan, Dubrovnik DENIS VUKAS
TBA TBA BELLAVITA DUFOUR 460 GL   13,50 CRO 388 AUT SCATTTHOMAS DIEPLINGER
A 12,191 DAMACO SWAN 45 13,83 CRO 454 JK Galeb, Kostrena BERISLAV VRANIĆ