- Detalji
Temeljem članka 22. stav 3 Statuta
SAZIVAM
Redovnu godišnju Skupštinu za dan 28.02.2009.g. u 10,00 sati u prostorijama kluba, Uvala baluni 9
POZIVAM
članstvo da prisustvuje Skupštini
DNEVNI RED
- Izbor radnog predsjedništva
- Izbor zapisničara
- Izvješće Predsjedništva za 2008.g.
- Račun prihoda i rashoda za 2008.g. i plan za 2009.g.
- Izvješće Inventurne komisije
- Izvješće Nadzornog odbora
- Razno
U Splitu, 03.02.2009.g.
Predsjednica
Mira Boban
- Detalji
- Detalji
- Detalji
- Detalji
Sudeći po reakcijama onih koji su je popili, Lavazza će ubuduće buditi pospano članstvo.
- Detalji
|
|
|
HJS je danas objavio novosti za ORC International i ORC Club svjedodžbe razvrstavanja. |
- Detalji
Osim što predlažemo da već u siječnju napravite verifikacije za 2009. godinu, evo još jednog prijedloga.
Pogledajte kalendar regata u organizaciji kluba i odvojite svoje vrijeme za učešće na njima.
| RB | Naziv regate | Datum održavanja | Klase | |
| Od | Do | |||
| 1 | Split Olympic Sailing Week | 04.03.2009 | 08.03.2009 | AOC |
| 2 | 18. Komiška regata | 29.05.2009 | 31.05.2009 | OPEN, ORC, IRC |
| 3 | Labud Classic | 05.09.2009 | 06.09.2009 | OPEN |
| 4 | 78. Mrdujska regata | 19.09.2009 | 20.09.2009 | OPEN |
| 5 | Mrduja Optimist Cup - In Memoriam Boris Vujnović |
25.09.2009 | 27.09.2009 | OPT |
| 6 | 65. Viška regata | 16.10.2009 | 18.10.2009 | OPEN, ORC, IRC |
Ovaj kalendar može biti interesantan i za one koji ne mogu aktivno učestvovati kao takmičari.
Svaka organizacija bilo koje od gore navedenih regata zahtijeva i pomoć članova volontera.
Ukoliko ste vi jedan/na od tih slobodno se javite u regatni ured.
- Detalji
- Detalji
Dragi članovi
želimo vam puno zdravlja i uspjeha
u novoj 2009. godini
uz mirno more i vjetar u krmu.
- Detalji
Kako smo najavili u naš klub došao je Badnjak.
24.12.2008. smo se družili uz bakalar čija receptura ostaje tajna našeg vjernog kuhara Igora.
Djed Božičnjak je obradovao sve male članove koji su ga dočekali s nestrpljenjem.....
.. ali bilo je i odraslih koji su mu rado prišli i poželjeli neku želju......
Ono što nam je posebno drago je činjenica da je ovo druženje zaista odisalo na onaj stari tradicionalni Badnjak kada se obitelj okuplja bez obzira na godište.
Tako je naš doktor Stevo Koplić, koji je ovog puta dežurstvo odradio s fotoaparatom u ruci, zabilježio našeg
rijegnajstarijeg i
najmlađeg člana.
Vjerujemo da su svi koji su tog dana svratili u klub zadovoljno otišli kući. Naš album je otvoren.
Ovdje su FOTOGRAFIJE koje nam je poslao doktor Koplić. Ako imate još, pošaljite, rado ćemo ih objaviti.
Stranica 302 od 307
